гороскоп совместимости по знакам задиака гороскоп телец женщина водолей мужчина совместимость нажмите чтобы перейти гороскоп рака льва на 2017 гороскоп на 2017 год раку женщине

Дизайн одягу (кравець, закрійник)


3-04-2013, 09:27

Дизайнер одягу - одна з найбільш творчих та привабливих професій, яка дозволяє розкрити внутрішній світ людини, надати образу витонченості та шляхетності.

Дана професія - це втілення краси, сучасного художнього стилю.

В усі часи в суспільстві панували художні уявлення щодо одягу, формувались відповідні напрямки моди. Усе це тісно пов’язане з професією дизайнера одягу – кравця, закрійника, людини, завдяки праці й фантазії якої наші бажання втілюються в життя.

Із давніх-давен і до наших днів одяг є невід’ємним атрибутом життя людини, тому його виготовлення – одне з найдавніших ремесел, яке існує століттями.

Дизайнер одягу – це і художник, і конструктор, і модельєр, який не лише вміє точно знімати виміри з фігури та будувати конструкцію будь-якої моделі, вміло працювати з тканиною, а й створить неповторний образ, підкреслить унікальність і неперевершеність клієнта. Такі фахівці, як показує досвід, потрібні завжди і всюди, а це означає, що професія приносить не лише задоволення, а й достойний заробіток.

Для підготовки майбутніх професіоналів цього напрямку у центрі є всі необхідні умови: світлі й просторі кабінети; спеціально обладнані швейні майстерні.

Важливим для підготовки дизайнерів-професіоналівє те, що процес навчання у центрі максимально наближений до умов, які існують на виробництві: майстерні оснащені як для роботи на потоці, так і за індивідуальним замовленням. А надання послуг населенню, яке здійснюють учні, завдяки діючому в центрі навчальному ательє, дозволяє отримати широкий спектр вмінь та навичок і робить випускників закладу затребуваними на ринку праці.

Основним надбанням центру є його наставники, педагоги, які мають не лише колосальний досвід роботи і величезний багаж знань з професії, а й вміють розкрити в кожному учні творчий потенціал, надихнути на творчість, допомагають усвідомити власну унікальність і знайти свій шлях до вершин дизайнерського мистецтва.

Саме учнями-закрійниками створюються майже всі колекції одягу, які феєрично презентує Театр Мод центру „Кокетка” – постійний учасник та дипломант різноманітних конкурсів дизайнерського мистецтва регіонального та Всеукраїнського рівня.

Дизайн одягу (кравець, закрійник)Дизайн одягу (кравець, закрійник)Дизайн одягу (кравець, закрійник)Дизайн одягу (кравець, закрійник)Дизайн одягу (кравець, закрійник)Дизайн одягу (кравець, закрійник)