Швачка, Кравець, Закрійник

Закрійник – одна з найбільш творчих та привабливих професій, яка дозволяє розкрити внутрішній світ людини, надати образу витонченості та шляхетності.

Закрійник – це дизайнер, модельєр, який не лише вміє точно знімати виміри з фігури та будувати конструкцію будь–якої моделі, вміло працювати з тканиною, а й створить неповторний образ, підкреслить унікальність і неперевершеність клієнта. Такі фахівці, як показує досвід, потрібні завжди і всюди, а це означає, що професія приносить не лише задоволення, а й достойний заробіток.

Основним надбанням центру є його наставники, педагоги, які мають не лише колосальний досвід роботи і величезний багаж знань з професії, а й вміють розкрити в кожному учні творчий потенціал, надихнути на творчість, допомагають усвідомити власну унікальність і знайти свій шлях до вершин дизайнерського мистецтва.

Саме учнями-закрійниками створюються майже всі колекції одягу, які феєрично презентує Театр Мод центру «Кокетка» – постійний учасник та дипломант різноманітних конкурсів дизайнерського мистецтва регіонального та всеукраїнського рівня.

Професія кравця – це втілення краси, сучасного художнього стилю. В усі часи в суспільстві панували художні уявлення щодо одягу, формувались відповідні напрямки моди. Усе це тісно пов’язане з професією кравця, людини, завдяки праці й фантазії якої наші бажання втілюються в життя.

Із давніх-давен і до наших днів одяг є невід’ємним атрибутом життя людини, тому його виготовлення – одне з найдавніших ремесел, яке існує століттями.

Для підготовки майбутніх кравців у центрі працюють всі необхідні умови: досконала матеріально-технічна база – 7 майстерень та 5 спеціалізованих кабінетів.

Важливим для підготовки висококваліфікованих робітників цієї професії є організація навчального процесу в умовах наближених до виробництва: майстерні оснащені як для роботи на потоці, так і за індивідуальним замовленням. А надання послуг населенню, яке здійснюють учні, завдяки діючому в центрі навчальному ательє, дозволяє отримати широкий спектр вмінь та навичок і робить випускників закладу затребуваними на ринку праці.

Заявка на вступ