Агент з організації туризму

Останнім часом спостерігається зростання кількості людей, які хотіли б «побачити світ». Для якісного задоволення їхніх потреб виникла необхідність у кваліфікованих фахівцях, які могли б повною мірою задовольнити всі забаганки клієнтів. Цими фахівцями і є туристичні агенти.

Ринок праці у сфері туризму переживає справжній «кадровий голод»: туристичним компаніям не вистачає близько 50% працівників середньої ланки. Наш заклад пропонує професію, яка дозволить статисправжнім професіоналом туристичного бізнесу – агентом з організації туризму.

У центрі майбутні агенти вчаться формувати туристичні тури й екскурсійні програми із врахуванням особливостей туристичних зон, а також побажань клієнтів; здобувають знання, які знадобляться, щоб зацікавити клієнта і надати йому найповнішу інформацію про той чи інший маршрут; розробляють екскурсії та оволодівають мистецтвом презентації визначних пам’яток тощо.

Під час навчання агенти з організації туризму приділяють велику увагу розвитку та відпрацюванню практичних навичок роботи: учні беруть участь у рольових іграх, на заняттях вчаться оформлювати документи для отримання віз, відвідують готелі, ресторани та туристичні фірми. Виробничу практику агенти проходять у туристичних фірмах, транспортних компаніях ,рекламних агенціях. Тут вони вчаться вирішувати складні ситуації, здобувають навички спілкування з клієнтами, коллегами, партнерами.

Під час навчання для учнів організовуються екскурсії до Полтави, Чернігова, Харкова, Умані, кінної ферми у Патріотівці та страусиної ферми у Писарівці. Агенти мають змогу відвідувати міжнародні виставки туризму в Києві, а також самостійно розробляють тури і маршрути, за якими хочуть подорожувати.

Після закінчення нашого закладу деякі випускники вирушають працювати за кордон аніматорами, трансферменами, секретарями на ресепшин та інше.

Заявка на вступ