Адміністратор

Адміністратор займається управлінською діяльністю, слідкує за робочим процесом фірми чи установи, знає усі аспекти лідерства, інновацій, маркетингової культури на виробництві, володіє навичками психолога. Адміністратор – це перший помічник керівника фірми, організації або головний спеціаліст по роботі з клієнтами та управління персоналом. Професія “адміністратор” задіяна у всіх сферах сучасної економіки.

Адміністратор – це обличчя фірми. Він перший зустрічає усіх, хто прийшов до установи, відповідає на телефонні дзвінки, тому він обов’язково має бути завжди в “формі”: ретельно підібраний одяг ділового стилю, охайний вигляд, привітна посмішка.

Від поведінки адміністратора багато в чому залежить не лише престиж фірми, в якій він працює, але й успіх партнерів фірми.

Адміністратор завжди готовий швидко і кваліфіковано виконувати дані йому доручення, вирішувати питання у рамках своєї компетенції, спокійно, без розгубленості, різкості, метушні і з гідністю знаходити вихід із складних ситуацій.

Адміністратор завжди знає всі нюанси роботи установи: займається документацією фірми чи установи, бере участь в організації та проведенні ділових зустрічей і переговорів, відповідає на телефонні дзвінки та листи, здійснює запис відвідувачів на прийом, за дорученням керівництва робить розпорядження та контролює процес їх виконання, слідкує за роботою установи в цілому.

Для підготовки майбутніх фахівців з професії “адміністратор” у центрі створена сучасна навчальна лабораторія, оснащена необхідним обладнанням та технікою. Учні мають змогу на практичних заняттях відпрацьовувати всі необхідні навички, що можуть знадобитися в майбутньому їм як адміністраторам будь-якої сфери.

Заявка на вступ