Заява на вступ

Учнівське самоврядування


1-09-2020, 09:56

2020-2021 навчальний рік

ПЛАН роботи учнівського самоврядування на 2020-2021 н.р.plan-roboti-na-2020-2021.doc [215,5 Kb] (cкачиваний: 8)

НАКАЗ про роботу учнівського самоврядуванняorganzacya-uchnvskogo-samovryaduvannya.doc [109 Kb] (cкачиваний: 5)

СКЛАД Ради учнівського самоврядуванняsklad-radi.doc [44,5 Kb] (cкачиваний: 2)

Основні завдання діяльності Ради учнівського самоврядування і міністерствrozpodl-po-mnsterstvam.doc [67 Kb] (cкачиваний: 1)

План проведення засідань Ради учнівського самоврядування (РУС)plan-zasdan.doc [54 Kb] (cкачиваний: 1)

Збори лідерів учнівського самоврядування закладів П(ПТ)О
Учнівське самоврядування

Розвиток лідерських якостей та цифрових навичок – головні напрями роботи з учнівською молоддю. Саме цим питанням було присвячено збори лідерів учнівського самоврядування закладів П(ПТ)О, у рамках яких проведено 15 грудня 2020 року тренінгове заняття та майстер-клас щодо особливостей роботи на ресурсі Canva.com.
Період адаптації до дистанційного режиму минув, тому ОРЛУС повертається до проведення традиційних для зборів лідерів тренінгових занять. Крім того, модератор заходу Інна КІХТЕНКО, координатор діяльності ОРЛУС ЗП(ПТ)О, зауважила на необхідності володіння кожним активістом цифровими навичками та проведенні ефективних комунікацій.
Практичний психолог Сумського центру ПТО з дизайну та сфери послуг Тетяна КУЛИЖКА майстерно провела заняття: лідери активно висловлювали свої думки щодо понять «лідер», «лідерські якості», працювали над власними якостями, отримали домашнє завдання. Чат від міркувань активістів не зупинявся ні на хвилину. Як висновок після проведеного заняття, дистанційні зустрічі більше хвилюють дорослих, для учнів – екран комп’ютера не є перешкодою для активного спілкування та отримання нових знань.
Активісти зможуть створювати оригінальні новорічні листівки або інші візуалізації для соціальних мереж на ресурсі Canva.com, – власним досвідом використання ресурсу та іншими доступними платформами для створення візуалізацій поділився Арсен АБДУЛЛАЄВ, учень Сумського центру ПТО харчових технологій та ресторанного сервісу. Це було перше заняття в рамках школи розвитку ІТ, ініціаторами створення якої були самі лідери. Президент ОРЛУС ЗП(ПТ)О Євгенія ПАРХОМЕНКО, учениця Роменського ВПУ, внесла пропозицію щодо організації учнівських новорічних привітань та поширення їх через соціальні мережі.


Інавгурація Президента обласної ради лідерів учнівського самоврядування закладів П(ПТ)О
Учнівське самоврядування

Перед активістами закладів П(ПТ)О 26 листопада 2019 року в режимі онлайн проголосили присягу новообрані Президент обласної ради лідерів учнівського самоврядування Євгенія ПАРХОМЕНКО, учениця Роменського вищого професійного училища, та віцепрезиденти Анна САМАРІНА, учениця Білопільського вищого професійного училища, Денис КОЙДА, учень Реутинського професійного аграрного ліцею, та Анастасія ТІТАРЕНКО, учениця Сумського центру ПТО з дизайну та сфери послуг.
Експрезидент обласної ради лідерів учнівського самоврядування у 2019/2020 навчальному році Катерина СКРИПКА, учениця Роменського вищого професійного училища, прозвітувала про діяльність ради протягом минулого навчального року.
В урочистому заході брав участь досвідчений самоврядуванець та член обласної ради, Президент ради 2018/2019 навчального року Руслан ОВЧАРЕНКО, нині студент Сумського національного аграрного університету, який поділився досвідом та враженнями від роботи в органах учнівського самоврядування. Наразі Руслан продовжує удосконалювати навички в студентському самоврядуванні вишу.
Від урочистостей активісти перейшли до обговорення проєкту плану роботи на рік та ініціювали проведення тренінгових занять із розвитку лідерських якостей, майстер-класів з підвищення ІТ-компетентності, затвердили ряд волонтерських акцій та акцій екологічної спрямованості, флешмоб #жінки П(ПТ)О Сумщини, проєкт «Історія закладів П(ПТ)О в роках» тощо.
Побажаємо новій команді лідерів невичерпної енергії, незмінних успіхів у всіх починаннях та задоволення від результатів своєї праці!


Керівний склад ОРЛУС ЗП(ПТ)О обрано!
Учнівське самоврядування


У кожної генерації є свої лідери – люди, які визначають обличчя часу, змінюють життя, активно впливають на його зміни. Яким буде 2020/2021 навчальний рік у закладах П(ПТ)О, залежить і від лідерів учнівського самоврядування. Хочеться, щоб учні будували своє майбутнє свідомо, щоби поставлені цілі були гідними та високими, а справи приносили користь суспільству.
Нарешті 29 жовтня 2020 року відбулися вибори керівного складу ОРЛУС ЗП(ПТ)О Сумської області. Цьогоріч змагалися 25 кандидатів із 25 закладів. За підсумками голосування в соціальній мережі Instagram на сторінці ОРЛУС ЗП(ПТ)О (rada_lideriv_zppto_sumy) обрано:
Президентом ОРЛУС ЗП(ПТ)О Сумської області – Євгенію ПАРХОМЕНКО, ученицю Роменського ВПУ;
віцепрезидентом Північного округу – Анну САМАРІНУ, ученицю Білопільського ВПУ;
віцепрезидентом Центрального округу – Дениса КОЙДУ, учня Реутинського професійного аграрного ліцею;
віцепрезидентом Сумського округу – Анастасію ТІТАРЕНКО, ученицю Сумського центру ПТО з дизайну та сфери послуг.


2019-2020 навчальний рік

ПОЛОЖЕННЯ про Раду учнівського самоврядуванняpolozhennya-uch.svr-2019-2020.doc [118,5 Kb] (cкачиваний: 8)
ПЛАН роботи Ради учнівського самоврядуванняplan-roboti-radi-uchsvr.doc [236 Kb] (cкачиваний: 8)
ПЛАН проведення заходів plan-prov.zasdan-radi-us.doc [70,5 Kb] (cкачиваний: 8)

Збір лідерів учнівського самоврядування
Учнівське самоврядування[/center]
Відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області 14 листопада 2019 року на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся збір лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумщини «Учнівське самоврядування – гідний партнер у демократичному управлінні навчальним закладом». Делегатами збору стали представники учнівських рад з 27 навчальних закладів П(ПТ)О області. Серед поважних гостей заходу – координатор діяльності ОРЛУС ЗП(ПТО) області І.В. Кіхтенко, директор НМЦ ПТО у Сумській області Н.Ю. Самойленко, методист НМЦ ПТО Г.І. Докторович.
За програмою проведення збору підведено підсумки діяльності та оголошено результати виборів керівного складу ОРЛУС ЗП(ПТО) Сумської області. Під час інавгурації учениця Роменського ВПУ Скрипка Катерина, новообраний Президент ОРЛУС, склала присягу та отримала кубок. Присутні взяли участь у обговоренні плану роботи ОРЛУС ЗП(ПТО) Сумської області на 2019-2020 навчальний рік, який підписали Президент ОРЛУС та представник НМЦ ПТО.
Практичний психолог ДПТНЗ «Роменське ВПУ» провела заняття для лідерів учнівського самоврядування на тему «Змінити майбутнє на краще», під час якого визначені головні цілі у роботі лідера, розроблено алгоритм роботи учнівського самоврядування у професійному (професійно-технічному) навчальному закладі, розмежовано напрямки роботи під час виконання запланованих акцій.
Для координаторів учнівського самоврядування ЗП(ПТО) на базі Центру військово-патріотичного виховання керівник Центру О.О. Гордієнко та фельдшер Роменського ВПУ Л.В. Салій провели практичний семінар-тренінг «Надання першої домедичної допомоги». Після тренінгу Методист НМЦ ПТО у Сумській області Г.І. Докторович звернула увагу гостей на особливості ведення документації Центрів військово-патріотичного виховання.
Після підбиття підсумків роботи збору молоді лідери повернулися до своїх навчальних закладів, де протягом року працюватимуть над виконанням плану роботи ОРЛУС ЗП(ПТО) Сумської області.

Учнівське самоврядування
Учнівське самоврядування
Учнівське самоврядування
Учнівське самоврядування

Коментувати

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Уведіть два слова, вказанних на зображенні: *