гороскоп совместимости по знакам задиака гороскоп телец женщина водолей мужчина совместимость нажмите чтобы перейти гороскоп рака льва на 2017 гороскоп на 2017 год раку женщине

З минулого до сьогодення

Спорт у закладі – то й справді цілий світ. Світ, що працює на здоров’я, характер молодих людей, формує культуру оптимізму, віру у свої можливості.

Спортивне життя у центрі має безперервний активний характер: проводяться внутрішні змагання в усіх групах серед навчальних курсів різних професій; щорічна спартакіада з таких видів спорту: легка атлетика, легкоатлетичний крос, міні-футбол, волейбол, баскетбол, настільний теніс, гімнастика. У ній беруть участь 80-85% учнів. У розкладі спортивного життя закладу – Олімпійські уроки та тижні.

Тільки в останні роки, з грудня 2006 року по теперішній час, учнями зайняті перші місця в обласній спартакіаді з таких видів спорту: міні-футбол (дівчата), міні-футбол (юнаки), волейбол (юнаки), легкоатлетичний крос, легка атлетика.

Перші місця спортсмени закладу виборюють постійно і на міській спартакіаді. Найчастіше з таких видів спорту: міні-футбол (юнаки), волейбол (юнаки), баскетбол (юнаки), настільний теніс (юнаки), легка атлетика.

Кращі спортсмени центру входять до збірних команд області і беруть щорічно участь у Всеукраїнській спартакіаді серед команд професійно-технічних навчальних закладів.

Серед переможців Всеукраїнського спортивного рівня такі імена: Михайло Риженко (міні-футбол), Сергій Нечипуренко (волейбол), Микола Заріцкий, Сергій Муха, Євген Колесник (легка атлетика та легкоатлетичний крос). Євген Колесник зайняв перше місце в Україні з легкоатлетичного кросу та перше місце з легкої атлетики (дистанції 800 та 1500м.)

У число тих, хто створював спортивну славу центру входять: Олександр Петровський, Максим Кучер, Олександра Личагіна, Євген Болкунович, Оксана Харламова, Юлія Батченко, Світлана Стиценко, Анастасія Ананьєва і багато інших.

Особливо захоплюючою сторінкою спортивного життя є традиційне проведення на початку навчального року та в час його завершення туристичних зльотів.

Докладніше
Назад Вперед