Заява на вступ
НОВОРІЧНИЙ БАТЛ
19.12.2018 року у бібліотеці гуртожитку відбувся НОВОРІЧНИЙ БАТЛ між учнями, які проживають на III та IV поверхах. Захід був приурочений до святкування Дня Святого Миколая.
Такі зустрічи дають змогу згуртуватися учням різних професій, виховувати лідерські якості, командний дух, конкурентність. Учасники проявити свою творчість, уяву, оригінальність.
Дівчата та хлопці грали, вигравали, змагалися і просто весело проводили час.
Журі у складі заступника директора з виховної роботи Цьоми Наталії Сергіївни, бібліотекаря Гончаренко Ніни Василівни, голови Ради гуртожитку Нікітченко Тетяни звісно визначили переможця, але це не головне, тому що перемогу отримала МОЛОДІСТЬ, ЗАВЗЯТІСТЬ, ТВОРЧИСТЬ та ВЕСЕЛИЙ НАСТРІЙ наших учнів.
Заступник директора з виховної роботи Цьома Наталія Сергіївна ще раз привітала всіх присутніх з наступаючими новорічними святами та нагородила учасників грамотами і солодкими подарунками.


Бібліотека

Бібліотека

Бібліотека

Бібліотека

Бібліотека


22.11.2018 року у приміщенні бібліотеки Центру проведено вечір пам’яті «Вогонь скорботи в серці навіки», присвячений пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років.
Мета заходу:
• вшанування світлої пам’яті безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей;
• виховання в учнів правильного ставлення до історії українського народу;
• розвиток цікавості до минулого свого народу.
Захід розроблено бібліотекарем Гончаренко Н.В., вихователями Омесенко М.Я., Трипольською С.В.
Дякуємо за допомогу в проведенні вечора ученицям:
Митровцій Марині - гр.3 «Перукар (перукар-модельєр), візажист»;
Лижовій Ірині - гр.4 «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник, візажист».


Бібліотека


Бібліотека


Бібліотека


Бібліотека


ЗДОРОВА ЇЖА - ЗДОРОВА НАЦІЯ
Головне завдання кожного з нас – взяти відповідальність за своє здоров'я. Але якими б ми зайнятими не були, пам'ятаймо, що у кожного з нас – лише одне серце та одне життя, і як ми його проживемо, великою мірою залежить від нас. «Ми є те, що ми їмо.» (давня народна мудрість).
01 листопада 2018 року бібліотекарем Гончаренко Н.В. вихователями Омесенко М.Я., Трипольською С.В, а також учнями гуртожитку у приміщенні бібліотеки був проведений турнір «Здорова їжа – здорова нація».
Наголос ставили на узагальненні знань про складові компоненти їжі, про корисну їжу та її позитивний вплив на збереження і зміцнення здоров’я дорослих і дітей, про основи культури і традиції харчування. Захід пройшов у теплій, затишній атмосфері. Та найголовніше – у СМАЧНІЙ…

Бібліотека
Бібліотека
Бібліотека
Бібліотека
Бібліотека


ВЕЧІР ЗНАЙОМСТВ

Традиційно, у другій половині вересня в нашому Центрі відбувся «ВЕЧІР ЗНАЙОМСТВ».
І хоча вийшло так, що за тиждень навчання всі учні перезнайомилися між собою та встигли знайти нових друзів, все одно свято стало надзвичайно корисним, адже всі дізналися ще й про таланти одне одного.


Бібліотека

Бібліотека

Бібліотека

Бібліотека

Бібліотека

Бібліотека

Бібліотека

2018-2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

20 листопада 2017 року в актовій залі Центру проведено виховний захід «Великий голод-вічний гріх» з метою вшанування світлої пам’яті безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей,виховання в учнів особистісні риси громадянина України, патріотизм, розвивати в учнів траурний етикет, дотримуватися традицій вшанування померлих і загиблих.
Захід проведено бібліотекарем Гончаренко Н.В., вихователями Омесенко М.Я., Трипольською С.В., ученицями Шутько В., Солецькою А., Рудь Д.

Бібліотека


05 грудня 2017 року в приміщені бібліотеки проведено виховний захід «Україна наш дім» з метою виховання в учнів почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, формувати глибоку повагу до пісні, мови, минулого та сьогодення рідної України.
Захід проведено бібліотекарем Гончаренко Н.В., вихователями Омесенко М.Я., Трипольською С.В., а також ученицями груп №15, №8, №9: Рижова Д. Рудь Д, Скрипченко Д, .Остапенко Я.

Бібліотека


21 лютого 2018 року у приміщенні бібліотеки проведено Літературний вечір присв'ячений творчості Ліни Костенко.
« Я вибрала долю собі сама ».
Метою заходу було: стисло розповісти учням біографію Ліни Василівни Костенко, акцентувати увагу на її творчості, багатогранній та витонченій поезії, спонукати учнів до читання віршів Ліни Костенко; виховувати любов до поезії, України, її людей.
Захід проведено бібліотекарем Гончаренко Н.В. вихователями Омесенко М.Я., Трипольською С.В., худ. керівником Кулешовою В.О., бібліотекарями бібліотеки – філії №18 СМЦБС, а також учнями гуртожитку Шевереда В. гр.№6, Скрипченко Д. Читали улюблені вірші Ліни Костенко: Іван Марина, Мороз Катерина, Нікітченко Тетяна.

Бібліотека


26 квітня 2018 року у актовій залі нашого Центру проведено вечір пам'яті до Дня чорнобильської трагедії «Поріс чорнобилем Чорнобиль - бідою нашою поріс».
Мета заходу:
• згадати про трагедію віку — вибух на ЧАЕС, поглибити знання учнів про неї;
• виховувати особисту стурбованість кожного учня за все, що відбувається навколо;
• вчити сприймати чужу біду, чужий біль як власний;
• сприяти формуванню патріотичних почуттів у учнів.
Захід підготували бібліотекар Гончаренко Н.В., вихователі Омесенко М.Я., Трипольська С.В., художній керівник Кулешова В.О.

Бібліотека


2017-2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК Докладніше
2018-2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

МІСЬКА СПАРТАКІАДА З ВОЛЕЙБОЛУ
3 03 по 07.12.2018 року в ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище» в рамках міської Спартакіади серед учнів ПТНЗ відбулися змагання з волейболу серед дівчат.
Склад нашої команди:
Никитченко Юлія (група 1), Краснявська Катерина (група 3), Загорулько Софія (група 4), Головня Дарья (група 4), Охрименко Вікторія (група 13), Омельяненко Дарья та Анастасія (група 5), Сорокіна Лілія (група 5).
За підсумками наша команда здобула перемогу – призове ІІІ місце!
Цю «дистанцію» наші дівчата пройшли впевнено! Ми вітаємо їх з перемогою! Гра була цікавою й насиченою! Спортсменки проявили свій характер.
Тож вітаємо й викладачів фізичної культури з призовим місцем, адже велику роль у підготовці юних волейболісток належить саме їм – Шаповалову Костянтину Володимировичу та Калашнику Ярославу Юрійовичу, які, залучаючи молодь до заняття спортом, виховують почуття колективізму, підтримки один одного, злагодженості у грі та шалане бажання до перемоги.
Впевнені, що з таким потенціалом наша команда повинна одержати перемогу на змаганнях з волейболу в рамках обласної спартакіади.
Тож успіху вам, дівчата!

Фізичне виховання
Фізичне виховання
Фізичне виховання


МІСЬКА СПАРТАКІАДА З НАСТІЛНОГО ТЕНІСУ
Вітаємо команду Центру за зайняте ІІІ місце в міській спартакіаді з настільного тенісу.
Склад команди:
Охріменко Вікторія група № 13, Сорокіна Лілія група № 5, Онипа Олена група № 11, Нікітченко Юлія група № 11.
Бажаємо дівчатам успіхів у спорті і навчанні, не зупинятися на досягнутому, рухатися вперед, прагнути до кращого, до найвищих звершень.
Дякуємо фізичним керівникам за наполегливу та якісну працю.

Фізичне виховання


ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК
27 вересня 2018 року відбувся Олімпійський урок для учнів І-ІІ курсів, який підготували і провели: керівник фізичного виховання – Шаповалов Костянтин Володимирович та викладач фізичного виховання – Калашник Ярослав Юрійович.
Після урочистого відкриття розпочалися рухливі ігри, естафети, баскетбол, перетягування канату.
Переможцями змагань стала команда ІІ курсу. ВІТАЄМО ДІВЧАТ!
Побажаємо всім учням бути сильними, мужніми, спритними, почуватися бадьорими, здатними перемагати будь-які труднощі завдяки регулярним заняттям спорту

Фізичне виховання
Фізичне виховання
Фізичне виховання
Фізичне виховання
Фізичне виховання
Фізичне виховання


ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я
20.09.2018 року, за гарною традицією закладу, успішно пройшов ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я.
Насичена програма, адреналін учасників, веселощі у містечках груп, різноманітні спортивні конкурси, смачні страви, приготовлені на вогні, і, наприкінці, нагородження переможців - ось яка атмосфера панувала протягом дня. БЕЗКІНЕЧНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ОТРИМАЛИ ВСІ!!!

Фізичне виховання
Фізичне виховання
Фізичне виховання
Фізичне виховання
Фізичне виховання
Фізичне виховання
Фізичне виховання


2017-2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Фінал обласної спартакіади
13 лютого 2018 року на базі Міжрегіонального центру ПТО відбувся фінал обласної спартакіади серед команд дівчат ПТНЗ з баксетболу 3х3.
І місце здобула команда дівчат нашого Центру у складі:

Постольної Ксенії - учениці групи № 4
Новікової Альони - учениці групи № 4
Шутько Валерії - учениці групи № 4
Остапенко Яни - учениці групи № 9
Яловської Альони - учениці групи № 13

Пишаємося вами! Так тримати!

Фізичне виховання


Олімпійський урок
Фізичне виховання

Фізичне виховання
Докладніше

14.12.2017 у нас в Центрі відбувся День учнівського самоврядування. Учні змогли спробувати себе в ролях: директора, заступників директора, методиста, юриста, практичного психолога, соціального педагога, секретаря, майстрів виробничого навчання, вчителів, а дорослі, хоча б на декілька годин змогли відчути себе учнями і "відірватись". Цей день був дуже цікавим, продуктивним, насиченим подіями!

Учнівське самоврядування
Докладніше