Заява на вступ

Поради викладачам і майстрам


7-09-2020, 09:58

Бесіда щодо прав і свобод дітей в Україні
04.11.2019. Проведена бесіда з педагогічними працівниками щодо забезпечення прав і свобод дітей в Україні.

Поради викладачам і майстрам

Права і свободи дітей в Україні

Як боротися зі стресом і напругою?
Поради педагогам
Стреси стали невід'ємною частиною нашого життя. У той час як невелика напруга - це нормально і навіть необхідно, занадто велика напруга може торкнутися якосты життя і здоров'я. Ви можете скоротити ефекти напруги, якщо ідентифікуєте його причини. Розуміння, в чому причина, чи зможете ви з цим впоратися чи ні, допомагає запобігти безлічі бід.
Напруга зачіпає кожного з нас по-різному, і найефективніші способи звільнитися від нього різні для кожної людини. Ви можете спробувати різні методи, щоб дізнатися, що підходить саме для Вас. Ось деякі методи для того, щоб зменшити напругу:
 Заняття спортом. Регулярна фізична діяльність - один з найефективніших методів управління стресами.
 Письмова робота .Дослідження показує, що вираз проблем у письмовій формі може бути дуже ефективним способом скоротити рівень напруги.
 Вираз почуттів. Розмова, сміх, крик і вираз гніву – нормальні частини емоційного цілющого процесу.
 Улюблене заняття. Хоббі або будь-яка інша здорова діяльність у вільний від роботи час є хорошим способом розслаблення. Робота добровольця або волонтерство зазвичай відволікають від власних проблем і знижують стрес.
 Цілеспрямоване розслаблення тіла. Таке розслаблення включає вправи на дихання, вправи на розслаблення м'язів, масаж, ароматерапію, йогу, і традиційне китайське розслаблення.
 Зосередження уваги. Ця процедура вчить, як розслабити тіло через самогіпноз, роздуми, вправи, прослуховування розслаблюючої музики, і використання гумору, щоб скоротити напругу.
На додаток до зменшення одномоментної напруги, також важливо скоротити кількість напруги протягом усього життя.
Ось деякі способи скоротити стреси повсякденного життя:
• Методи управління часом. Планування і розташування за пріоритетами ваших зобов'язань роблять Вас працездатним і ефективним.
• Стратегії управління стресом. Потрібно навчитися ідентифікувати той спосіб боротьби з напругою, який дійсно не допомагає, і виявляти кращий спосіб боротьби з ним.
• Вибір здорового способу життя. Зрівноважування своїх зобов'язань, відпочинок, правильна їжа, не куріння, і обмеження в алкоголі особливо важливі при бажанні скоротити напругу.
• Підтримка друзів і сім'ї. Люди, у яких є сильна сімейна підтримка чи підтримка близьких друзів, більш пристосовані до стресів життя.
• Позбавлення від поганих думок. «Гальмуєте» думки, які викликають стресс надалі. Управління своїми думками є корисним інструментом для того, щоб скоротити напругу.
Напруга може пригнічувати Вас. Довіртеся другу чи члену сім'ї, якщо немає таких близьких людей, Ви можете звернутися за професійною допомогою.
Як оцінити рівень напруги?

Ваш рівень напруги залежить від ваших генетичних (успадкованих) рис. Те, яку підтримку Вам надають члени сім'ї та друзі, ваш минулий досвід зі стресом, здатність впоратися і прийти в норму, дуже важливі. Те, що може здаватися напругою для однієї людини, не завжди буде стресовим для іншого. Ваш рівень напруги в будь-якій ситуації залежить, від того, як Ви це сприймаєте, і як довго це триває.
Деякі люди вже мають досвід справлятися з напругою, а інші тільки вчаться. Якщо стреси з одного й того ж питання з кожним разом доставляють Вам все більше і більше проблем, Вам необхідно навчитися справлятися з цим.
Зміни в житті, наприклад, втрата коханого, весілля, або проблеми на роботі можуть викликати велику напругу. Потрібно завжди пам'ятати, що життя продовжується, не дивлячись ні на що.
Як стресс впливає на людину?
Напруга може мати серйозний вплив на ваше здоров'я, особливо якщо це хронічний стрес. Він зачіпає серце і кровоносні судини, нервову систему і імунну систему.
Напруга може викликати занепокоєння і концентрацію на труднощах. Це завдає шкоди здоров'ю, наприклад, хвороба коронарної артерії, діабет і астма. Протягом довгого часу, напруга може призвести до депресії, проблем у відносинах і поганого виконання роботи.
Коли Ви нервуєте, ваше тіло виробляє гормони, які збільшують серцебиття, частішають подих і забезпечують вибух енергії. Майже всі системи організму, такі як серце і кровоносні судини, імунна система, легені, травна система і мозок, готуються справлятися з небезпекою. Тим самим Ви змушуєте їх працювати в прискореному ритмі, а потім різко припиняєте їх діяльність.
Трохи напруги в житті - це нормально і навіть необхідно, щоб життя залишалося цікавим. Проте надмірний стрес може зіткнутися зі здатністю вирішувати складні завдання і взаємодіяти з іншими людьми. Якщо у Вас надто багато напружених ситуацій або триваюча напружена ситуація, Ви можете відчувати себе нещасними і надалі мати проблеми зі здоров'ям. Але протягом життя, в процесі вирішення ряду проблем, Ви поступово вчитеся долати стреси і напругами
.

Коментувати

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Уведіть два слова, вказанних на зображенні: *