Заява на вступ

Наше життя


5-03-2019, 14:40

2018-2019 навчальний рік

З 15 по 23.04.2019 року у нашому Центрі відбувся «ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ»:
15 квітня – акція «Обійму безкоштовно»
16 квітня – інформаційна лінійка «Мандрівка у світ психології»
17 квітня – психологічна лабораторія «Читай себе як книгу»
18 квітня – коло «Важливі миті життя»
19 квітня – круглий стіл «З психологією по життю»
22 квітня – тренінг «Шлях до успіху»
23 квітня – інформаційна лінійка «Щастя – це міф чи реальність».
«Кожен із учасників тренінгу «Шлях до успіху» шукав свій особистий шлях саме до своєї мрії, до свого успіху! Визначали, що кожен з нас розуміє під словом успіх і з чого він складається.
І, загалом, усі заходи пройшли продуктивно, корисними були і знання, які отримали при цьому учні», - висловилась практичний психолог ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА КУЛИЖКА.

Наше життя
Наше життя
Наше життя


15.03.2019 року КУЛИЖКА ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА провела годину психолога для учнів І курсу, де відбувся перегляд і обговорення фільму «Станція призначення – життя».
Обговорювалися питання працевлаштування та відпочинку за кордоном. Тетяна Олександрівна наголосила, як важливо знати свої права, користуватися їми та відстоювати, як навчитись управляти собою в критичних ситуаціях та не потрапити в тенета торгівців людьми. Учні обговорювали міфи про торгівлю людьми та наводили життєві приклади.
Таким чином, відбувся продуктивний та корисний діалог.


Наше життя
Наше життя
Наше життя
Наше життя


28.02 та 01.03.2019 року практичний психолог КУЛИЖКА ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА взяла участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Особистіть у кризових умовах та критичних ситуаціях життя»

Наше життя
Наше життя


Три дні на початку березня практичний психолог КУЛИЖКА ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА «дорослішала» в дружній команді однодумців під чуйним керівництвом Андрія Крака та Олени Гончаренко в рамках ціннісної майстерні Центру еволюції спільнот.
«Тренінг був дуже інформативним і цінним для мене. У моєму світогляді світ ніколи не був рожевим або чорно-білим, була багатогранність. І ось за три дні активної роботи на тренінгу «Як дорослішають дорослі», візерунки в моєму світовідчутті прекрасно поєдналися з красивою концепцією «Спіральної динаміки», відкрився новий пласт знань, від яких захоплює дух, - висловила свої враження після навчання Тетяна Олександрівна.


Наше життя
Наше життя
Наше життя


20.02.2019 року підведено підсумки роботи Патрульної поліції Сумської області з нашими учнями у рамках проекту "Community Policing - через довіру та взаєморозуміння будуємо безпечний простір громади".
Мета проекту - побудова партнерських стосунків між патрульною поліцією та студентами ПТНЗ і ВНЗ І - ІІ рівня акредитації у протидії гендерно-зумовленому насильству.

Наше життя
Наше життя


2 лютого 2019 року в Конгрес-центрі СумДУ відбувся фестиваль психологічних практик «ФЕЄРІЯ УСПІХУ».
Одним із спікерів цього професійного заходу була КУЛИЖКА ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА - дитячий і сімейний психолог з великим досвідом роботи в дошкільних, шкільних та професійно-технічних навчальних закладах, медіатор, фасилітатор, учасниця «Ціннісної майстерні».
Тетяна Олександрівна провела майстер-клас «Як виховати успішну дитину?», на якому презентувала доступні та зручні для дитини і дорослих "фішки", які можуть використовувати батьки при вихованні.
«Я вперше брала участь на фестивалі не як учасник, а як тренер! Враження надзвичайні! Найтепліший і найдушевніший фестиваль у моєму житті! Незважаючи на те, що мій майстер-клас закінчився о 20.00, мої слухачі були активні, уважні і не хотіли розходитись! Атмосфера була чудова!», - поділилась своїми враженнями Тетяна Олександрівна.
МИ ВІТАЄМО ТЕТЯНУ ОЛЕКСАНДРІВНУ З ДЕБЮТОМ І БАЖАЄМО ПІДКОРЕННЯ НОВИХ ВЕРШИН!

Наше життя
Наше життя
Наше життя


31.01.2019 року практичний психолог КУЛИЖКА ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА зустрілась із слухачами КУ Міський міжшкільний навчально-виробничий комбінат Сумської мііської ради.
Тетяна Олександрівна провела професійно-мотиваційний тренінг «Зроби крок до успіху! Обери свій професійний шлях!».


Наше життя
Наше життя
Наше життя


14-16 грудня 2018 року практичний психолог КУЛИЖКА ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА пройшла тренінг «Мистецтво групової роботи і самонавчання. Фасилітація».
«Я знала, що буде новий формат, але цей перевершив всі мої очікування! Було багато нової для мене групової роботи, багато динамічних вправ, які я забрала в свою скарбничку, були страхи і перемоги і було щось важливе, що трансформує почуття легкості буття і натхнення!», - такими словами Тетяна Олександрівна висловила задоволення від навчання.

Наше життя
Наше життя
Наше життя


У листопаді 2018 року ЕМОЦІЙНА АКЦІЯ «ЗРОБИ СЕЛФІ ГРУПИ» відбулася в рамках Тижня Толерантності

РЕЗУЛЬТАТИ І ПЕРЕМОЖЦІ:
І місце - гр.13 (76 голосів)
ІІ місце - гр.8 (53 голоси)
ІІІ місце гр.9 (45 голосів)
IV місце - гр.7, 17 (40 голосів)
V місце - гр.11 (38 голосів)
ВСІ ФОТО – це ФОНТАН ЕМОЦІЙ!

Наше життя
Наше життя
Наше життя
Наше життя
Наше життя

Наше життя


ТРЕНІНГ
08.11.2018 р. практичний психолог КУЛИЖКА ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА провела тренінг «Як створити свій БРЕНД?» із учнями групи №9 з професії «Фотограф (фотороботи)».
Цілі тренінгу:
- допомогти учасникам освоїти суть персонального бренду і соціального іміджу, як двох взаємопов’язаних складових;
- опрацювати основні етапи побудови персонального бренду і розглянути механізми соціального іміджу;
- допомогти учасникам розібратися наскільки конкурентоспроможним і ефективним буде їх персональний бренд на ринку.
Погодьтеся, тема дуже важлива!
Учні завжди із задоволенням відвідують заходи від Тетяни Олександрівни. Тому прийняли активну участь і зараз.
«Кожен виніс для себе щось нове і цікаве. Всі ділилися своїм досвідом, успіхами в створенні бренду, нюансами роботи з клієнтами, ідеями і сумнівами. Тож щиро дякую всім учасникам тренінгу за творчу атмосферу, активність і наснагу!», - ось так, як завжди, емоційно відповіла Тетяна Олександрівна на питання колег «Як все пройшло?»

Наше життя
Наше життя


ШЛЯХ ГЕРОЯ
Практичний психолог КУЛИЖКА ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА з педагогічним колективом, 05.11.2018 року, продовжила цикл занять по трикутнику Карпмана.
«Усі люди, без винятків, хочуть жити краще, ніж живуть зараз. Однак люди, замість цього цілком зрозумілого плану дій, чомусь воліють заздрити, ревнувати і дратуватися замість того, щоб вчитися», - зазначила Тетяна Олександрівна.
І вона запропонувала знайти вихід із трикутника Карпмана.
Були проаналізовані трикутники трансформації із жертви – в героя, із героя – в переможці.
Всі присутні виконали вправу «ШЛЯХ ГЕРОЯ», де кожен зміг спланувати СВІЙ ШЛЯХ ГЕРОЯ, щоб завжди і в усьому перемагати.
«Якщо ви потрапили в подібний трикутник, необхідно постаратися вийти з нього. Навіть якщо вам подобається ваша роль, і ви отримуєте від неї певні вигоди, необхідно розуміти, що такі відносини не є здоровими. Вічна боротьба вимотує і відбирає масу енергії. Але ж цю енергію можна направити на свій розвиток і самовдосконалення», - підсумувала Тетяна Олександрівна.

Наше життя
[center]Наше життя


ТРЕНІНГОВЕ ЗАНЯТТЯ
22.10.2018 року на інструктивно - методичній нараді з педагогічним коллективом відбулося тренінгове заняття на тему: «Ефективне спілкування або як вийти з трикутника Карпмана», яке підготовила і провела практичний психолог КУЛИЖКА ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА.
«Тема взаємин між людьми для педагогів не нова, хоча завжди актуальна. А трикутник КЛАСИКА ТРАНСАКТНОГО АНАЛІЗУ СТІВЕНА КАРПМАНА наочно пояснює багато моментів маніпуляцій у відносинах, - відмітила Тетяна Олександрівна.
Потім вона так яскраво охарактеризувала переслідувача, жертву, рятівника, їх взаємодії і переміщення у трикутнику, що кожен зміг зрозуміти для себе, в які ігри він включається.
Інформація вразила всіх і дала поштовх для бурхливого обговорення ще і на наступний день: як же виходити з трикутника і не допускати маніпуляцій?
Тетяна Олександрівна вже готує наступне заняття - продовження теми під назвою «Шлях Героя», адже сучасна освіта потребує ГЕРОЇВ, їй НЕ потрібні жертви.

Наше життя

Наше життя[/center]
Наше життя
Наше життя


"МИ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ"
Кожен вівторок у Центрі розпочинається з інформаційної лінійки, яку проводить практичний психолог КУЛИЖКА ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА.
Так, 9 жовтня, лінійка на тему «МИ – ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ» зібрала всіх: і учнів, і педагогів.
Розпочала Тетяна Оександрівна зі слів: «Ти – людина нового тисячоліття. Сьогодення несе нову моду. Сучасний еталон краси – здорова людина, що вибирає здоровий спосіб життя. Адже саме здоров’я є тим чарівним ключем, що відкриває двері можливостей…».
А далі розпочалася рухлива, завзята фізкультхвилинка. Розім’ялися перед робочим днем усім колективом.

Наше життя
Наше життя
Наше життя

Всеукраїнський благодійний фонд "Серце до серця" у квітні місяці проводив XIII щорічну Всеукраїнську благодійну акцію "Серце до серця" - "Почуй світ!" - метою якої був збір коштів для дітей з вадами слуху. На зібрані кошти фонд закуповує медичне обладнання та безкоштовно передає у користування лікарням.
Наші учні та працівники активно долучилися до збору коштів.


Заняття з елементами арт-терапії "Маско, я тебе знаю"

Людина, яка живе в соціумі, має певний набір масок. Маска дає можливість сховатися, "замаскуватися", не показати себе справжнього. Саме зняття масок, ідентичність самому собі, автентичність первинних переживань було метою цього заходу. Емоцій - шквал.

16 июня 2018 04:57

queegreetOa написав:
Інформація до коментаря
 • Група: Гости
 • ICQ: {icq}
 • Реєстрація: --
 • Статус:
 • Публікацій: 0
 • Коментарів: 0
????? ????????, ??? ? ??????????, ?? ? ????????? ????? ?????? ????.

---
??? ?? ??? ????????? ??????? mumble portable ???????, ??????? mumble ??? windows 7 ? ????? ?????? mumble ??????? mumble windows 10

2 августа 2018 02:01

gorakgfnov написав:
Інформація до коментаря
 • Група: Гости
 • ICQ: {icq}
 • Реєстрація: --
 • Статус:
 • Публікацій: 0
 • Коментарів: 0
????????????,
??????? ?????? ?? ??????

???????? ?????? ? ??????.
100% ????????? ????????? ?????? 1,5 ???????. ?????? ?????? ?????????? ?? ??? ??????-?????.?? ???? ????? ??? ???????? ??????????? https://googl.plus/yde

4 августа 2018 23:06

Paulesxhrtio написав:
Інформація до коментаря
 • Група: Гости
 • ICQ: {icq}
 • Реєстрація: --
 • Статус:
 • Публікацій: 0
 • Коментарів: 0
?????? ????,
??????? ????? ?? ??????

???????? ?????? ? ??????.
?? ???????? ??????? ????? ????? ??????? ????????? . ????????? ? ?????? ?????????? ?? ??? ??????-?????.?? ???? ????? ??? ???????? ????????

http://short.pub/2638247

?? ???????:
???????? ???? ?? ??????????? ??? ????????? ?????
?????????????? ??????? ???? ?????? ??????
????????? ?? ??????????? ??????????? ? ??????
??????? ???? ??????????? ?????? ? ???????? ???? ???????????
? ???????: ???????????? ????????? ??????!
https://googl.plus/yJ4

Коментувати

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent
Уведіть код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив