Заява на вступ

Перукар-модельєр; візажист


21-06-2018, 22:02

Перукар-модельєр; візажист

Перукар (перукар-модельєр) – одна з найдавніших і шанованих професій. Робота перукаря – це робота з кожною людиною окремо, що вимагає врахування її характеру, індивідуальності, смаку. Процес створення образу знаходиться в близькій спорідненості з творчістю, виконання зачіски по суті своїй наближене до роботи скульптора. Професія чудова тим, що майстер, виконуючи свою роботу з душею, дарує радість не лише людям, але і сам отримує від своєї роботи величезне задоволення. Кожна людина звертається до перукаря, сподіваючись на те, що він на основі своїх знань і вимог сучасної моди, професійного досвіду і особистого смаку створить витончену зачіску. Саме тому за професію перукар (перукар-модельєр) в центрі навчаються учні з творчою натурою і досить розвиненим естетичним смаком.
Для навчання за даною професією у центрі створені всі необхідні умови: сучасна матеріально-технічна база – майстерні та кабінети спеціальних дисциплін. Свою майстерність учні «відточують» у навчальних перукарнях, надають послуги населенню. Про досить високий рівень підготовки та зацікавленості учнів свідчить активна участь у конкурсах та фестивалях перукарського мистецтва, професійних семінарах даного напрямі.

Візажист. Макіяж – це одна із можливостей підкреслити красу обличчя та приховати недоліки. Крім того, застосування різної техніки нанесення макіяжу дозволяє жінкам виглядати щодня по-новому. Створення привабливого образу – це мистецтво якому може навчитися кожна із жінок.
Декілька правильно підібраних відтінків, які підкреслюють природну красу жінки, стиль одягу, що уміло доповнює створений образ, а також спеціально підібрані косметичні засоби та бажання змінюватися зможуть перетворити Попелюшку на Принцесу!
Професія візажиста допомагає оволодіти усіма техніками нанесення макіяжу, навчає правильно підбирати гармонічно-кольорову гаму, уміло корегувати природні недоліки основних рис обличчя і вигідно підкреслювати їх переваги.