Косметик


22-05-2018, 10:52

Косметик

Професія косметик є однією з актуальних на ринку праці, адже все більше розвивається індустрія краси, відкривається мережа косметичних салонів, які пропонують послуги з використанням давно відомих і найсучасніших косметичних засобів.
Упродовж навчання слухачі знайомляться із лікарською та декоративною косметикою, косметичною хімією та її продуктами: шампунями, милами, кремами; вивчають засоби як масової косметики, так і професійної.
На уроках виробничого навчання в косметичному кабінеті слухачки опановують секрети догляду за здоровою шкірою, прийоми профілактики передчасного старіння шкіри, воскової епіляції, макіяжу і нанесення декоративної косметики, вивчають препарати професійної косметики, призначені для проведення інтенсивного курсу корекції різних естетичних недоліків, освоюють косметику домашнього догляду для підтримки результату салонних процедур.
Косметик уміє визначити тип шкіри людини і призначити процедури, відповідні саме для цього типу.
Слухачі закладу протягом навчання оволодівають професійною майстерністю, власноруч виготовляють зразки різних масок та кремів.
Випускниці курсу, які складають кваліфікаційний іспит отримують свідоцтво державного зразка за кваліфікацією косметик та успішно працевлаштовуються в косметичні салони.

Косметик