Заява на вступ

Фотограф (фотороботи)


2-09-2019, 19:59

Фотограф (фотороботи)

Cьогодні, завдяки цифровим технологіям, у фотографа з'явився новий спектр робіт: обробка знімків за допомогою спеціальних програм, що дозволяють робити з фотографією все що завгодно прибрати будь-які дефекти, згладити всі недоліки і взагалі утілити найнеймовірнішу фантазію.
Великий плюс професії - свобода. Багато фотографів воліють працювати внештатниками. Зазвичай вони співпрацюють відразу з кількома виданнями чи фотостудії, куди відправляють свої роботи.
Фотографи необхідні в ЗМІ: в журналах, газетах, в Інтернет-виданнях. Тут їх чекає репортерська робота, відвідини різних заходів, зйомки подій. Фотографи затребувані і у фірмах, що спеціалізуються на організації корпоративних і приватних вечірок, днів народжень, банкетів і весіллів. І поки тамада розважає гостей, фотограф зніме найцікавіші моменти свята. Можна співробітничати з рекламними агентствами, потрібно уміти яскраво, красиво представити образ пропонованого для продажу продукту. Портретна зйомка також стрімко набирає популярність.
Більшість фотографів мають диплом про закінчення вузу. Це можуть бути гуманітарії, технарі, медики хто завгодно, але всіх їх об'єднує одне: хобі непомітно перетворилося для них на улюблену роботу.

Фотограф (фотороботи)
Фотограф (фотороботи)
Фотограф (фотороботи)