ПЕДКОЛЕКТИВ

АЛЬШЕВСЬКА Елла Анатоліївна
майстер виробничого навчання
викладач, повна вища, Сумський державний педагогічний університет ім.А.С.Макаренка, спеціальність «російська мова та література», кваліфікація - вчитель російської мови та літератури, 1994; Міжрегіональний центр професійно-педагогіної майстерності МВПУ зв’язку м. Київ, кваліфікація -
оператор з обробки інформації та програмного забезпечення 2 категорії; Навчальний центр ТОВ «Інтерком», кваліфікація «Оператор комп’ютерного набору 4 розряду»; «Оператор комп’ютерної верстки 3 розряду»

Кваліфікаційна категорія: майстер виробничого навчання – 13 тарифний розряд; викладач – спеціаліст
Предмети, що викладає:
Основи метрології та стандартизації
Почесні нагороди: Нагрудний знак «Відмінник освіти України» (наказ № 410, 06.05.2006)

ПЕДКОЛЕКТИВ

АНДРІЄНКО Сергій Миколайович
майстер виробничого навчання
викладач, повна вища, Національно-технічний університет Київський політехнічний інститут, спеціальність «Електронні прилади та пристрої» кваліфікація інженер-електронік 2006
Кваліфікаційна категорія: майстер виробничого навчання – 13 тарифний розряд; викладач – спеціаліст ІІ категорії
Предмети, що викладає:
Технологія ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин
Електрорадіовимірювання
Основи програмування
Допуски та технічні вимірювання
Ремонт і обслуговування лічильно-обчислювальних машин
Комп’ютерні мережі
Об’єктно-орієнтовне програмування
Новітні комп’ютерні технології
Факультативний курс «Творчість у моїй професії»

ПЕДКОЛЕКТИВ

АНТОНЕНКО Ірина Володимирівна
соціальний педагог
повна вища, Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка, спеціальність «Фізична реабілітація», кваліфікація фізичного реабілітолога, соціального педагога




БЕРЕЖНА Галина Іванівна
майстер виробничого навчання
професійно-технічна, навчається у Глухівському національному педагогічному університеті, спеціальність «Технологічна і професійна освіта», кваліфікація «вчитель креслення, інформатики, трудового навчання, майстер виробничого навчання (4 курс)
Кваліфікаційна категорія: 13 тарифний розряд, педагогічне звання «майстер виробничого навчання ІІ категорії»



ПЕДКОЛЕКТИВ

БЕРШОВ Валерій Володимирович
майстер виробничого навчання
викладач, повна вища, Сумський державний університет, спеціальність «Електронні системи» кваліфікація інженер електронної техніки
Кваліфікаційна категорія: майстер виробничого навчання – 11 тарифний розряд; викладач – спеціаліст
Предмети, що викладає:
Технології фоторобот
Фотообладнання
Матеріалознавство
Цифрові та комп’ютерні технології у фотовиробництві

ПЕДКОЛЕКТИВ


БІЗЮКОВА Тетяна Миколаївна
майстер виробничого навчання
викладач, повна вища, Глухівський державний педагогічний університет ім. Сергєєва-Ценського, спеціальність «Дошкільне виховання. Практична психологія», кваліфікація вихователь дітей дошкільного віку. Організатор дошкільного виховання. Практичний психолог у закладах освіти, 2004; Київський індустріально-педагогічний коледж, спеціальність «Професійне навчання», кваліфікація майстер виробничого навчання швейного виробництва, 1998

Кваліфікаційна категорія: майстер виробничого навчання – 14 тарифний розряд, педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії», викладач – спеціаліст
Предмети, що викладає:
Обладнання
Факультативний курс «Новітнє в технології та конструювання одягу»
Почесні нагороди: Почесна грамота Міністерства освіти і науки України (2006), грамота управління освіти і науки Сумської облдержадміністрації (1998, 1999, 2000), (наказ №95, 29.06.2010)


ПЕДКОЛЕКТИВ

ГОРДІЄНКО Юлія Михайлівна
майстер виробничого навчання
викладач, повна вища, Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка, спеціальність «Соціальна педагогіка», кваліфікація. соціальний педагог, практичний психолог у закладах освіти, 2010
Кваліфікаційна категорія: майстер виробничого навчання – 11 тарифний розряд; викладач – спеціаліст
Предмети, що викладає:
Матеріалознавство

ПЕДКОЛЕКТИВ

ДЕНИЩЕНКО Світлана Миколаївна
майстер виробничого навчання
викладач, повна вища, Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка, спеціальність «Соціальна педагогіка», кваліфікація соціальний педагог, практичний психолог у закладах освіти», 2009
Кваліфікаційна категорія: майстер виробничого навчання – 12 тарифний розряд; викладач – спеціаліст
Предмети, що викладає:
Матеріалознавство


ПЕДКОЛЕКТИВ

ЗІНЧУК Наталія Іванівна
викладач,
повна вища, Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка, спеціальність «Українська мова та література», кваліфікація вчитель української мови та літератури, 1994; Сумський національний агарний університет, спеціальність «облік та аудит», кваліфікація економіст, бухгалтер, 2003

Кваліфікаційна категорія : спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший викладач»
Предмети, що викладає:
Основи галузевої економіки і підприємництва
Основи трудового законодавства
Основи правових знань
Нормативно-правове документування
Факультативний курс духовно-морального спрямування
Українське ділове мовлення


ПЕДКОЛЕКТИВ

КАЛАШНИК Ярослав Юрійович
викладач
повна вища, Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка, спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура», кваліфікація «Вчитель фізичної культури, 2011; Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка, спеціальність магістра «Спорт», кваліфікація викладач спорту, 2012., Сумський державний університет, ступінь магістра, за спеціальністю «Адміністративний менеджмент, кваліфікація «Магістр з адміністративного менеджменту (менеджер з адміністративної діяльності)

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст ІІ категорії
Предмети, що викладає:
Фізична культура
Гурток «Волейбол

ПЕДКОЛЕКТИВ

КРАМАРЕНКО Ірина Миколаївна
майстер виробничого навчання
базова вища, Вітебський індустріально-педагогічний технікум, спеціальність «Швейне виробництво», кваліфікація технік-технолог, майстер виробничого навчання 1992
Кваліфікаційна категорія: 14 тарифний розряд, педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії»
Почесні нагороди: Грамота управління освіти і науки Сумської облдержадміністрації (2003), (наказ №118, 03.08.2010)


ПЕДКОЛЕКТИВ

КУЛИЖКА Тетяна Олександрівна
практичний психолог
повна вища, Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка, спеціальність «Соціальна педагогіка. Практична психологія», кваліфікація «Соціальний педагог, практичний психолог у закладах освіти» 2008, Обласний центр практичної психології і соціальної роботи, сертифікат координатора шкільних служб розв’язання конфліктів, 2013.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст ІІ категорії
Предмети, що викладає:
Факультативний курс «Медіація-служба розв’язання конфліктів»


ПЕДКОЛЕКТИВ

КУЛЄШОВА Вікторія Олександрівна
керівник гуртка художньої самодіяльності
повна вища, «Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти спеціальність «Адміністративний менеджмент» кваліфікація магістр з адміністративного менеджменту, 2012; ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», спеціальність «Право», кваліфікація бакалавр права, 2007.

Сумська міська музична школа № 3, свідоцтво по класу фортепіано, 1990.
Кваліфікаційна категорія: 9 тарифний розряд
Предмети, що викладає:
Гурток художньої самодіяльності
Гурток дефіле "Театру мод Кокетка"

ПЕДКОЛЕКТИВ


ЛУГОВА Тетяна Вікторівна
майстер виробничого навчання
професійно-технічна
Кваліфікаційна категорія: 11 тарифний розряд

ПЕДКОЛЕКТИВ

МАЛОФЕЄВА Анна Петрівна
майстер виробничого навчання
викладач, повна вища, Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка, спеціальність «Практична психологія», кваліфікація бакалавр практичного психолога, 2015, Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка кваліфікація магістр практичного психолога, 2016
Кваліфікаційна категорія: майстер виробничого навчання – 12 тарифний розряд; викладач – спеціаліст ІІ категорії

Предмети, що викладає:
Візажна справа
Основи макіяжу

ПЕДКОЛЕКТИВ

МИСЬКІВ Наталія Олександрівна
викладач
повна вища, Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка, спеціальність «Соціальна педагогіка, практична психологія», кваліфікація соціальний педагог, практичний психолог у закладах освіти, 2007

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст
Предмети, що викладає:
Перукарська справа

ПЕДКОЛЕКТИВ

МОЛЧАНОВА Катерина В’ячеславівна
майстер виробничого навчання
викладач, повна вища, Сумський ДПУ ім. А.С. Макаренка, спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська, німецька)», кваліфікація вчитель англійської, німецької мови та літератури, 2006; ВП «Сумський факультет київського національного університету культури і мистецтв», спеціальність «Менеджер готельно-ресторанного бізнесу, 2009, Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка спеціальність «управління навчальним закладом» кваліфікація керівник підприємства установи організації (у сфері освіти та виробничого навчання) 2016

Кваліфікаційна категорія: майстер виробничого навчання – 13 тарифний розряд; викладач – спеціаліст ІІ категорії
Предмети, що викладає:
Іноземна мова за професійним спрямуванням


ПЕДКОЛЕКТИВ

МОРГУН Юлія Сергіївна
майстер виробничого навчання
повна вища, Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка, спеціальність «Початкове навчання, соціальна педагогіка», кваліфікація вчитель початкових класів, соціальний педагог, 2004
Кваліфікаційна категорія :11 тарифний розряд

ПЕДКОЛЕКТИВ

ОМЕСЕНКО Марія Якимівна
вихователь
неповна вища, Івано-Франківський технікум фізичної культури, 1975 спеціальність «Фізична культура» кваліфікація викладач фізичної культури
Кваліфікаційна категорія: 9 тарифний розряд


ПЕДКОЛЕКТИВ

ПРИХОДЬКО Галина Василівна
майстер виробничого навчання
базова вища, Белгородський механіко-технологічний. технікум, кваліфікація швейне виробництво1982
Кваліфікаційна категорія: 14 тарифний розряд, педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії
Почесні нагороди: Нагрудний знак «Відмінник освіти України» (наказ № 522-с, 05.08.1999), Почесна грамота Міністерства освіти і науки України (2000), Грамота Управління освіти і науки Сумської облдержадміністрації (1999), (наказ № 95, 29.06.2010)


ПЕДКОЛЕКТИВ

РИЛІНА Аліна Вікторівна
майстер виробничого навчання
викладач, повна вища, Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка, спеціальність Туризмознавство, кваліфікація магістр туризмознавства, 2013; Навчання у Сумській філії Харківського університету внутрішніх справ (4 курс)
Кваліфікаційна категорія: майстер виробничого навчання – 12 тарифний розряд; викладач – спеціаліст

Предмети, що викладає:
Технологія туристичного обслуговування
Основи енергозбереження
Основи екологізації туристичної діяльності
Основи маркетингу та ведення електронного бізнесу
Сумщина туристична


ПЕДКОЛЕКТИВ

СІМОНОВА Вероніка Володимирівна
майстер виробничого навчання
викладач, повна вища, Шахтинський технологічний інститут побутового обслуговування , спеціальність. «Технологія швейних виробів», кваліфікація інженер-технолог, 1987

Кваліфікаційна категорія: майстер виробничого навчання – 14 тарифний розряд, педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії»; викладач – спеціаліст
Предмети, що викладає:
Обладнання швейних виробів
Почесні нагороди: Почесна грамота Міністерства освіти і науки України (наказ № 129759, 2008)

ПЕДКОЛЕКТИВ

СТРЕЛЬНІК Олександра Анатоліївна
майстер виробничого навчання
викладач, повна вища, Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка, спеціальність «Педагогічна освіта», кваліфікація бакалавр педагогічної освіти, вчитель образотворчого мистецтва 2011;
Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка спеціальність «технологічна освіта» кваліфікація викладач загально технічних дисциплін і методики навчання технологій, вчитель технологій, профільного навчання, креслення, безпеки життєдіяльності та інформатики 2016

Кваліфікаційна категорія: майстер виробничого навчання – 11 тарифний розряд; викладач – спеціаліст
Предмети, що викладає:
Дизайн
Факультативний курс «Новітні технології в індустрії краси»


ПЕДКОЛЕКТИВ

ТРИПОЛЬСЬКА Світлана Валеріївна
вихователь
повна вища, Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка, спеціальність «Соціальна педагогіка», кваліфікація, соціального педагога, практичного психолога, 2015 диплом спеціаліста
Кваліфікаційна категорія: 11 тарифний розряд

ПЕДКОЛЕКТИВ

ТРУБАНОВА Людмила Миколаївна
викладач
повна вища, Глухівський державний педагогічний інститут ім. Сергеєва-Ценского, спеціальність «Загально-технічних дисципліни і праця», кваліфікація вчитель трудового навчання і загально технічних дисциплін, 1991
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «викладач-методист»
Предмети, що викладає:
Основи конструювання одягу/швейних виробів
Спеціальне малювання
Конструювання одягу
Моделювання та художнє оформлення одягу
Спеціальний малюнок
Основи креслення
Почесні нагороди: Нагрудний знак «Відмінник освіти України» (нак.№560-к, 11.07.2002), Почесна грамота Міністерства освіти і науки України (1999), Грамота Управління освіти і науки Сумської облдержадміністрації (наказ № 95, 29.06.2010
)

ПЕДКОЛЕКТИВ

ФРОЛОВА Олена Федорівна
майстер виробничого навчання
базова вища, Київський професійно-педагогічний коледж, спеціальність «Майстер виробничого навчання швейного профілю», 1998
Кваліфікаційна категорія: 14 тарифний розряд

ПЕДКОЛЕКТИВ

ЧЕРНИШ Олена Вікторівна
майстер виробничого навчання
повна вища, Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка, спеціальність «Початкове навчання, соціальна педагогіка», кваліфікація вчитель початкових класів, соціальний педагог, 2007; Київський професійно-педагогічний коледж, спеціальність «Професійне навчання», кваліфікація майстер виробничого навчання швейного виробництва, 1998

Кваліфікаційна категорія: 14 тарифний розряд, педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії»
2013, підтверджено 12 тарифний розряд, педагогічне звання «Майстер виробничого навчання І категорії»
Почесні нагороди: Грамота Управління освіти і науки Сумської облдержадміністрації (наказ №118, 03.08.2010)


ПЕДКОЛЕКТИВ

ЧЕРНОВА Оксана Миколаївна
майстер виробничого навчання
викладач, повна вища, Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, спеціальність «Технічна освіта», кваліфікація вчитель технологій і креслення, 2015, Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, магістр викладач загальноосвітніх дисциплін, 2016

Кваліфікаційна категорія: майстер виробничого навчання – 12 тарифний розряд; викладач – спеціаліст
Предмети, що викладає:
Манікюрна справа
Педікюрна справа
Матеріалознавство
Дизайн

ПЕДКОЛЕКТИВ

ШАПОВАЛОВ Костянтин Володимирович
керівник фізвиховання
викладач, повна вища, Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка, спеціальність «Педагогічна освіта», кваліфікація вчитель фізичної культури і валеології, керівник спортивних секцій, організатор туристичної роботи, 2006; Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка, спеціальність «Управління навчальним закладом», кваліфікація керівник навчального закладу, 2008

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст І категорії
Предмети, що викладає:
Фізична культура


ПЕДКОЛЕКТИВ

ШИНКАРЕНКО Людмила Іванівна
майстер виробничого навчання
викладач, повна вища, Сумський державний педагогічний університет
ім. А. С. Макаренка, спеціальність «Соціальна педагогіка. практична психологія» кваліфікація соціальний педагог, практичний психолог у закладах освіти, 2007; Київський професійно-педагогічний коледж, спеціальність «Професійне навчання» кваліфікація майстер виробничого навчання швейного виробництва, 1998

Кваліфікаційна категорія: майстер виробничого навчання – 14 тарифний розряд, педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії»; викладач – спеціаліст
Предмети, що викладає:
Основи етики ділового спілкування та психологія роботи з людьми
Основи психології, етикет професійного спілкування та основи попередження та вирішення конфліктів
Факультативний курс «Сприяння просвітницькій роботі рівний-рівному серед молоді України щодо здорового способу життя»

ПЕДКОЛЕКТИВ

ШУЛЬГУН Марина Олексіївна
інженер з охорони праці
викладач, повна вища, Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка, спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Історія», кваліфікація вчитель історії і правознавства, 2005, Комунальне обласне підприємство Сумської обласної ради «Навчально-виробничий центр» посвідчення про перевірку знань з питань охорони праці № 635 від 05.04.2017

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст
Предмети, що викладає:
Основи цифрової техніки
Захист Вітчизни
Охорона праці
Докладніше