гороскоп совместимости по знакам задиака гороскоп телец женщина водолей мужчина совместимость нажмите чтобы перейти гороскоп рака льва на 2017 гороскоп на 2017 год раку женщине

Фотограф


3-04-2013, 09:24

Ремесло фотографа є, можливо, одним з найдивовижніших, адже робота цих людей полягає у фіксації найбільш яскравих проявів навколишнього світу. Це можливість займатися творчістю, багато подорожувати, спілкуватися з новими людьми і, нарешті, заробляти непогані гроші.

Великий плюс професії – свобода: можна співпрацювати відразу з декількома виданнями або фотостудіями, самостійно планувати свій графік роботи та ін..

Для бажаючих стати професійним фотографом знадобляться такі якості як терпіння та наполегливість в досягненні цілей, уміння працювати з людьми, товариськість.

Бажаючих стати фотографами-професіоналами у центрі навчать техніці побудови кадру, обробці знімків за допомогою спеціальних програм, що дозволяють робити з фотографією все що завгодно, прибрати будь-які дефекти, згладити всі недоліки і взагалі втілити найнеймовірнішу фантазію. В учнів є можливість опанувати серйозні пізнання в області композиції, розуміння того, яку роль у візуальному мистецтві грає світло, психологія та ін. А вміле керівництво педагогів-наставників, які вчасно підкажуть вірну дорогу і вбережуть від стандартних помилок, допомагає майбутньому досягти вершин фотомистецтва.

Тож вершини кар'єри перед Вами - від признання у вузьких колах колег до організації свого маленького бізнесу, наприклад, фотостудії.

ФотографФотографФотографФотограф