гороскоп совместимости по знакам задиака гороскоп телец женщина водолей мужчина совместимость нажмите чтобы перейти гороскоп рака льва на 2017 гороскоп на 2017 год раку женщине

Електромеханік із ремонту комп'ютерів


3-04-2013, 09:24

Інформаційні технології вже змінили світ і продовжують відігравати провідну роль в його подальшому розвитку. У сучасному суспільстві без комп'ютерів неможливо обійтись. У переліку перспективних професій напрямку "інформаційні технології" (Information Technologies, IT), професія «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин» займає особливе місце.

На сьогодні кількість комп’ютерів та периферійних пристроїв різко зростає і тому попит на фахівців з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин дуже високий, але і конкуренція відповідна. Знайти цікаву та високооплачувану роботу вам вдасться лише в тому випадку, якщо ви знаєте свою справу "на відмінно", тому необхідно мати гарну теоретичну та практичну підготовку.

При ремонті ПК одним з найважливішим та найскладнішим є вміння користуватися системними сервісами, які управляють компонентами обчислювальної системи (процесори, комунікаційні та периферійні пристрої), а також тих, які призначені для забезпечення функціонування і працездатності всієї системи взагалі (завантажувачі, операційні системи, драйвери пристроїв і т. д.).

Першою сходинкою кар'єри може стати посада електромеханіка з ремонту та обслуговування ПК та сервісних програм . Сервісні ІТ-компанії часто публікують такі вакансії. Наступний рівень - системний адміністратор відділу автоматизації та програмно-технічного забезпечення.

Особливістю підготовки фахівців цієї професії у центрі є те, що випускники отримують необхідні знання та вміння для ремонту не лише комп’ютерної, а й складно-побутової техніки – як результат: конкурентоспроможність їх значно зростає.

Електромеханік із ремонту комп'ютерівЕлектромеханік із ремонту комп'ютерівЕлектромеханік із ремонту комп'ютерівЕлектромеханік із ремонту комп'ютерівЕлектромеханік із ремонту комп'ютерівЕлектромеханік із ремонту комп'ютерів