гороскоп совместимости по знакам задиака гороскоп телец женщина водолей мужчина совместимость нажмите чтобы перейти гороскоп рака льва на 2017 гороскоп на 2017 год раку женщине

Нігтьовий дизайн (манікюрник, педикюрник)


22-03-2013, 13:22

Професія майстра нігтьової естетики на сьогодні професія набула особливої актуальності та популярності і щороку попит на якісні професійні послуги зростає. 

Сучасний сервіс пропонує жінкам та чоловікам цілий комплекс послуг, який включає різні види та способи обробки нігтів: ремонт, зміцнення та нарощування нігтів, різні види покриття лаком, пірсинг, розпис, різноманітний дизайн нігтів, а також багато іншого. Серед послуг, окрім звичного манікюру, популярним став європейський манікюр, при якому нігті обробляються за допомогою спеціальних приладів. У майстра нігтьового сервісу є безліч можливостей для творчості: підбір необхідного для створення задуманого образу кольору, відтінку, створення малюнку на нігті (рослинний орнамент, візерунки різних стилів), застосування технік аплікації й інкрустації. 

Бути успішним у своїй справі - це не тільки працювати якісно, але й не відставати від прогресивних досягнень у світі краси. Професійне знання - це одержування максимальної інформації про техніку та прийоми моделювання і дизайну нігтів; черпання свіжих ідей і удосконалення своєї майстерності. 

Саме таких майстрів-професіоналів манікюрної та педикюрної справи готують у нашому центрі. Для цього створена сучасна матеріально-технічна база – 4 навчальних кабінети та 2 начальні майстерні-лабораторії, в яких учні опановують всі премудрості професії. Навчальний процес побудований у відповідності не лише державним стандартам, а й з у рахуванням потреб регіону та побажань роботодавців. Як результат – випускники центру з легкістю знаходять собі робочі місця, адже професійні майстри досить затребувані на ринку праці, а заробіток професіонала відповідає доходу топ-менеджера багатьох фірм.

Нігтьовий дизайн (манікюрник, педикюрник) Нігтьовий дизайн (манікюрник, педикюрник)Нігтьовий дизайн (манікюрник, педикюрник)Нігтьовий дизайн (манікюрник, педикюрник)