гороскоп совместимости по знакам задиака гороскоп телец женщина водолей мужчина совместимость нажмите чтобы перейти гороскоп рака льва на 2017 гороскоп на 2017 год раку женщине

Візажист


22-03-2013, 16:32

Так історично склалося, що професії візажиста у нашій країні довгий час вважалися не надто серйозно. В сьогоденні попит на цю професію змінився - з'явилася велика потреба в спеціальності - "візажист" (від французького слова - visage - особа), тобто це фахівець із створення художнього образу замовника з використанням засобів макіяжу.

Мода постійно змінюється, тому при накладенні макіяжу, візажист зобов'язаний враховувати не тільки індивідуальність клієнта, але і відображати напрями моди, підкреслюючи його загальний стиль - зразку одягатися і тримати себе в суспільстві. Робота над створенням образу вимагає відповідної ретельної підготовки, тому фахівцеві необхідно знати основи косметології, і уміти створювати імідж клієнта.

Кваліфікований підхід викладачів, майстрiв центру дозволяє одержати необхідні знання по теорії, типам і психології кольору, видам макіяжу з використанням образотворчих і технічних засобів. Все це і багато що інше вивчають слухачі нашого Центру за програмою навчання візажистів на курсах
Заняття проводять викладачі, що мають великий досвід практичної роботи. Завдяки одержаним знанням випускники мають можливість самостійно розробляти новий вигляд стилів візажу з урахуванням останніх технологій в цій області і брати участь в конкурсах.

Професійний візаж - один з секретів жіночої краси. Це безпрограшний спосіб виглядати ефектно і спокусливо в будь-якому віці, з будь-якою зовнішністю! Око художника дозволяє знайти "родзинку" в обличчі кожної жінки, а найбагатші можливості сучасного візажу дозволяють виявити її шарм і індивідуальність.

Візаж - це мистецтво. Мистецтво, яке полягає не тільки в правильному виборі засобів декоративної косметики та вмілому нанесенні макіяжу, але й у вмінні з їх допомогою створити єдиний образ людини, гармонійно що включає в себе і зачіску, і одяг, і навіть характер.

Головне завдання візажу - знайти найбільш привабливі риси і зробити на них акцент, замаскувавши або обігравши у виграшному світлі недоліки. Причому в результаті має вийти не просто картинка з правильними рисами, а жінка, нестримно притягує своєю індивідуальністю.