гороскоп совместимости по знакам задиака гороскоп телец женщина водолей мужчина совместимость нажмите чтобы перейти гороскоп рака льва на 2017 гороскоп на 2017 год раку женщине

Перукар (перукар-модельєр)


22-03-2013, 13:30

Перукар (перукар-модельєр) – одна з найдавніших і шанованих професій. Робота перукаря – це робота з кожною людиною окремо, що вимагає врахування її характеру, індивідуальності, смаку. Процес створення образу знаходиться в близькій спорідненості з творчістю, виконання зачіски по суті своїй  наближене до роботи скульптора.

Професія чудова тим, що майстер, виконуючи свою роботу з душею, дарує радість не лише людям, але і сам отримує від своєї роботи величезне задоволення. Кожна людина звертається до перукаря, сподіваючись на те, що він на основі своїх знань і вимог сучасної моди, професійного досвіду і особистого смаку створить витончену зачіску. Саме тому за професію перукар (перукар-модельєр) в центрі навчаються учні з творчою натурою і досить розвиненим естетичним смаком.

Для навчання за даною професією у центрі створені  3 сучасні майстерні та 3 спеціалізованих кабінети.

Свою майстерність учні „відточують” у навчальних перукарнях, надають послуги населенню. Про досить високий рівень підготовки та зацікавленості учнів свідчить активна участь у конкурсах та фестивалях перукарського мистецтва, професійних семінарах даного напрямку.

Перукар (перукар-модельєр)Перукар (перукар-модельєр)Перукар (перукар-модельєр)