гороскоп совместимости по знакам задиака гороскоп телец женщина водолей мужчина совместимость нажмите чтобы перейти гороскоп рака льва на 2017 гороскоп на 2017 год раку женщине

Косметик


22-03-2013, 13:16

Косметик - це фахівець, який доглядає за обличчям і тілом клієнта з метою надання їм більшої привабливості, свіжості.

Професійний догляд за шкірою передбачає комплекс заходів, які проводяться фахівцями з відповідною освітою. Професійний догляд не включає щоденного догляду за шкірою, який виконує кожна людина в домашніх умовах. Але, все-таки, до професіонала звертаються тоді, коли звичайного домашнього догляду виявляється недостатньо, коли з’являються перші ознаки в’янення шкіри або коли виникають серйозні проблеми.

Косметик має надавати такі послуги:

  • догляд за здоровою шкірою;
  • профілактику передчасного старіння шкіри;
  • воскову депіляцію;
  • макіяжу і нанесення декоративної косметики.

Макіяж дає змогу поліпшити зовнішній вигляд людини, тим самим піднімаючи їй настрій і вселяючи впевненість. За допомогою макіяжу можна згладити сліди невблаганного часу, сховати зморшки і круги під очима, почервоніння шкіри і пігментні плями, збільшити очі, виділити контур губ.

Клієнти косметичного салону і після різних процедур хоче виглядати пристойно, тому легкий природний макіяж – абсолютно необхідна процедура, технікою виконання якої зобов’язаний володіти кожний косметик.

На сьогоднішній день все більше відкривається нових косметичних салонів, кабінетів, які пропонують найрізноманітніший вибір засобів, методик, процедур, з використанням досить давно відомих і найсучасніших косметичних засобів.

За всім цим стоїть цілком конкретний фахівець, який повинен не тільки розуміти зміст кожної методики, а й досконало знати показання та протипоказання щодо її застосування з урахуванням оцінки особливостей будови шкіри, вміти передбачати очікуваний ефект, побічні реакції та будь-які ускладнення.