skype spy recorder ipad rastrear un celular por facebook go here please click for source see more
 • Дизайн та виготовлення одягу.
 • Дизайн та виготовлення предметів інтер'єру.
 • Перукарські послуги.
 • Манікюр, педикюр.
 • Ремонт комп'ютерної та офісної техніки.
 • Туристичні послуги.
Докладніше
 1. Кравець, закрійник - термін навчання 2 роки.
 2. Перукар (перукар-модельєр), візажист - термін навчання 2 роки.
 3. Манікюрник, педикюрник - термін навчання 1 рік.
 4. Адміністратор, агент з організації туризму - термін навчання 1 рік.
 5. Електромеханік з ремонту комп'ютерів - термін навчання 2 роки.
 6. Фотограф - термін навчання 1 рік.
 7. Косметик - на базі медичної освіти - термін навчання 1 рік.
Докладніше

Дизайн одягу (кравець, закрійник)Дизайнер одягу - одна з найбільш творчих та привабливих професій, яка дозволяє розкрити внутрішній світ людини, надати образу витонченості та шляхетності. Дана професія - це втілення краси, сучасного художнього стилю.

Докладніше

ФотографРемесло фотографа є, можливо, одним з найдивовижніших, адже робота цих людей полягає у фіксації найбільш яскравих проявів навколишнього світу. Це можливість займатися творчістю, багато подорожувати, спілкуватися з новими людьми і, нарешті, заробляти непогані гроші.

Докладніше

Електромеханік із ремонту комп'ютерівЕлектромеханік із ремонту комп'ютерів (електромеханік із ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин)

Інформаційні технології вже змінили світ і продовжують відігравати провідну роль в його подальшому розвитку. У сучасному суспільстві без комп'ютерів неможливо обійтись. У переліку перспективних професій напрямку "інформаційні технології" (Information Technologies, IT), професія «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин» займає особливе місце.

Докладніше

Агент з організації туризмуОстаннім часом спостерігається зростання кількості людей, які хотіли б «побачити світ». Для якісного задоволення їхніх потреб виникла необхідність у кваліфікованих фахівцях, які могли б повною мірою задовольнити всі забаганки клієнтів. Цими фахівцями і є туристичні агенти.

Ринок праці у сфері туризму переживає справжній «кадровий голод»: туристичним компаніям не вистачає близько 50% працівників середньої ланки. Наш заклад пропонує професію, яка дозволить статисправжнім професіоналом туристичного бізнесу – агентом з організації туризму.

Докладніше

Адміністратор займається управлінською діяльністю, слідкує за робочим процесом фірми чи установи, знає усі аспекти лідерства, інновацій, маркетингової культури на виробництві, володіє навичками психолога. Адміністратор – це перший помічник керівника фірми, організації або головний спеціаліст по роботі з клієнтами та управління персоналом. Професія “адміністратор” задіяна у всіх сферах сучасної економіки.

Докладніше

Візажист Так історично склалося, що професії візажиста у нашій країні довгий час вважалися не надто серйозно. В сьогоденні попит на цю професію змінився - з'явилася велика потреба в спеціальності - "візажист" (від французького слова - visage - особа), тобто це фахівець із створення художнього образу замовника з використанням засобів макіяжу.

Докладніше

Перукар (перукар-модельєр)Перукар (перукар-модельєр) – одна з найдавніших і шанованих професій. Робота перукаря – це робота з кожною людиною окремо, що вимагає врахування її характеру, індивідуальності, смаку. Процес створення образу знаходиться в близькій спорідненості з творчістю, виконання зачіски по суті своїй наближене до роботи скульптора.

Докладніше

Нігтьовий дизайн (манікюрник, педикюрник)Професія майстра нігтьової естетики на сьогодні професія набула особливої актуальності та популярності і щороку попит на якісні професійні послуги зростає.

Сучасний сервіс пропонує жінкам та чоловікам цілий комплекс послуг, який включає різні види та способи обробки нігтів: ремонт, зміцнення та нарощування нігтів, різні види покриття лаком, пірсинг, розпис, різноманітний дизайн нігтів, а також багато іншого.

Докладніше

Косметик - це фахівець, який доглядає за обличчям і тілом клієнта з метою надання їм більшої привабливості, свіжості.

Професійний догляд за шкірою передбачає комплекс заходів, які проводяться фахівцями з відповідною освітою. Професійний догляд не включає щоденного догляду за шкірою, який виконує кожна людина в домашніх умовах. Але, все-таки, до професіонала звертаються тоді, коли звичайного домашнього догляду виявляється недостатньо, коли з’являються перші ознаки в’янення шкіри або коли виникають серйозні проблеми.

Докладніше