З
в
о
р
о
т
н
ій
з
в'
я
з
о
к
40031, м. Суми, проспект Курський, 139
Телефони
(0542)245-922
(0542)245-853
Viber: (066) 56 031 56
Факс: (0542) 24 51 32
Сайт: design24.sumy.ua

Від автовокзалу: маршрутне таксі 11
Від центрального ринку:
тролейбусом №7, №10-А
автобусом №60, №59А
маршрутне таксі № 18, №19, №20, №23,
Від залізничного вокзалу: маршрутне таксі №2, №11

Інстаграм
sc._design._poslug
Фейсбук
Центр дизайну та сфери послуг
Розташування
КАРТА Докладніше

Сергій Зима -
стиліст-перукар, майстер міжнародного класу, член збірної України з перукарського мистецтва, сертифікований суддя і тренер Спілки перукарів України, призер Чемпіонату Європи 2013, призер Чемпіонату світу з перукарського мистецтва 2014 (Німеччина, Франкфурт). Засновник Школи перукарського мистецтва в Сумах «Zima-Style», ініціатор і організатор Відкритих регіональних чемпіонатів з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та віражу в Сумах 2014-2015, тренер-координатор команди м. Суми на Чемпіонаті України 2015. За його ініціативою відтепер, щорічно у Сумах на Відкриті регіональні чемпіонати збирається бомонд перукарського мистецтва країни, учні, юніори, майстри. Зараз потужність команди стилістів Сум викликає повагу колег.

Ільїна Тетяна – перукар-стиліст «Zima-Style»
Куделя Світлана – перукар-стиліст «Zima-Style»
Скрипник Інна – перукар-стиліст «Zima-Style»
Самарська Тетяна – перукар-стиліст, арт-директор «Zima-Style»


Шкарупа Юлія – головний конструктор, технолог (ательє «Сакура»)
Мостова Наталія – конструктор одягу (Будинок моделей Петра Сороки)
Трубанова Наталія – закрійник ексклюзивних моделей (Будинок моделей Петра Сороки)

Лебедєва Марина – адміністратор (ресторан «Дикий запад»)
Твердохліб Аліна – агент з організації турів (туристична фірма «Тріумф»)
Пугач Дмитро – агент з організації турів (туристична фірма «Тріумф»)
Шепель Тетяна – адміністратор (магазин «Аврора»)

Докладніше
Керівний склад

АНІНА Надія Григорівна
директор

викладач; повна вища; Київський технологічний інститут легкої промисловості, спеціальність «Технологія швейних виробів», кваліфікація інженер-технолог; Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка, спеціальність «Управління навчальним закладом», кваліфікація керівник підприємства, установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання); Комунальне обласне підприємство Сумської обласної ради «Навчально-виробничий центр» посвідчення про перевірку знань з питань охорони праці;

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії;
Предмети, що викладає:
Ділова етика і культура спілкування;
Техніка пошуку роботи;
Основи психології та професійної етики;
Основи професійної етики;
Професійна етика;
Професійна етика і культура спілкування;
Професійна етика і естетика;
Професійна етика і психологія
Почесні нагороди: Грамоти Управління освіти і науки Сумської облдержадміністрації (наказ № 427, 02.06.2008), (наказ №95, 29.06.2010) (наказ №176, 22.11.2010)


Керівний склад

СПІЦИНА Людмила Михайлівна
заступник директора з навчально-виховної роботи

викладач, повна вища; Вінницький державний педагогічний інститут ім. М. Островського, спеціальність «Англійська мова»; Вінницький державний педагогічний інститут ім. М. Островського, спеціальність «Психологія. Практична психологія в системі народної освіти», Вінницький державний педагогічний інститут ім. М. Островського, курси «Медична сестра громадянської оборони.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст І категорії;
Предмети, що викладає:
Основи санітарії та гігієни;
Основи пластичної анатомії та фізіології шкіри обличчя;
Почесні нагороди: Грамота Управління освіти і науки Сумської облдержадміністрації
(нак.№427, 02.06.2008, (нак.№95, 29.06.2010)

Керівний склад

ТІМОХІНА Світлана Михайлівна
заступник директора з навчально-виробничої роботи

викладач, повна вища; Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка, спеціальність «Початкова освіта», кваліфікація вчитель початкової школи; Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка, спеціальність «Управління навчальним закладом», кваліфікація керівник підприємства, установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання), Вітебський індустріально-педагогічний технікум, спеціальність «Технолог швейного виробництва», кваліфікація технік-технолог, майстер виробничого навчання, Сумський обласний УСЦТСО України, посвідчення водія (категорія В) ВАН № 083255 від 11.09.2012, Комунальне обласне підприємство Сумської обласної ради «Навчально-виробничий центр» посвідчення про перевірку знань з питань охорони праці № 634 від 05.04.2017.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст І категорії
Предмети, що викладає:
Охорона праці
Правила дорожнього руху
Спеціальне малювання
Дизайн
Почесні нагороди: Знак «Відмінник освіти України» (наказ № 560-к, 11.07.2002); Грамота Управління освіти і науки Сумської облдержадміністрації (наказ №95, 29.06.2010)

Керівний склад

ЦЬОМА Наталія Сергіївна
методист

викладач, повна вища, Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка, спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Хімія», кваліфікація вчитель хімії, основ інформатики, основ екології і безпеки життєдіяльності, 2009; Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка, спеціальність «Управління навчальним закладом», кваліфікація керівник підприємства, установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання), 2013;

Кваліфікаційна категорія: методист – спеціаліст ІІ категорії; викладач – спеціаліст ІІ категорії
Предмети, що викладає:
Інформаційні технології
Фотодизайн
Інформаційні технології в туризмі
Інформаційні системи і технології у роботі адміністратора
Почесні нагороди: Грамота управління освіти і науки Сумської облдержадміністрації 2014 р.; Грамота Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації, наказ 78-К/З від 26.05.2017 р.

Керівний склад

ТАТАРІНОВА Лариса Петрівна
старший майстер

викладач, неповна вища, Краматорський технологічний технікум, спеціальність «Швейне виробництво», кваліфікація технік-технолог
Кваліфікаційна категорія: 9 тарифний розряд
Предмети, що викладає:
Охорона праці
Докладніше