гороскоп совместимости по знакам задиака гороскоп телец женщина водолей мужчина совместимость нажмите чтобы перейти гороскоп рака льва на 2017 гороскоп на 2017 год раку женщине
З
в
о
р
о
т
н
ій
з
в'
я
з
о
к

УРОК


28-01-2018, 17:14

 

УРОК

 

  УРОК

ПАМ'ЯТАЄМО

Ще юнаки, ще майже діти,
А навкруги і смерть, і кров.
“На порох стерти, перебити!” —
Іде на Київ Муравйов.
Полків його не зупинити,
Та рано тішаться кати:
Коли стають до зброї діти,
Народ цей — не перемогти!

Ці рядки український поет Микола Луків присвятив подвигу української молоді – студентам і гімназистам – які 29 січня 1918 року прийняли нерівний бій з більшовицькою навалою біля станції Крути та поклали найдорожче на вівтар свободи – власні життя.

Бій під Крутами – одна з тих сторінок історії, що привертають увагу суспільства, та в яких завжди переплітається правда із вимислом, міфами та спробами політичних спекуляцій.

25 січня у приміщенні бібліотеки нашого Центру пройшов урок, присвячений вшануванню 100-річчя бою під Крутами на тему: «Героїзм юних українців в обороні Батьківщини. 1918. Крути» з метою формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого.

Захід підготували і провели: бібліотекар Гончаренко Н.В., вихователі Омесенко М.А., Трипольська С.В., художній керівник Кулешова В.О., учні групи № 8 («Адміністратор. Агент з організації туризму») та Скрипченко Дарина, учні групи № 5 («Перукар (перукар-модельєр), візажист») та Агоста Ольга.

УРОК

 УРОК

 УРОК

 УРОК

 УРОК

 УРОК

 УРОК

На першому поверсі головного корпусу була створена інсталяція "Пам'ятаємо".

 УРОК