гороскоп совместимости по знакам задиака гороскоп телец женщина водолей мужчина совместимость нажмите чтобы перейти гороскоп рака льва на 2017 гороскоп на 2017 год раку женщине

Слово нового президента учнівської ради


23-05-2017, 15:07

Слово нового президента учнівської ради
Я новий президент учнівської ради, Колонтаєвська Анастасія.

Моє життєве кредо: «Не зупинятися на досягнутому! Завжди рухатись вперед!»

В школі я завжди брала активну участь у спортивних змаганнях, святах, акціях, конкурсах. Моїми улюбленими предметами були біологія, малювання і українська література. Зараз я навчаюсь за професією «Перукар (перукар-модельер), візажист» і мої знання в біології та любов до творчості і малювання допомагають мені у навчанні.

Я приймаю активну участь у спортивних змаганнях з жіночого футболу та бадмінтону. Люблю командні види спорту і завжди радію, коли наша команда показує високий рівень у змаганнях.

В грудні я приймала участь у конкурсі перукарів «Посвята у професію» та отримала червоний сертифікат а в травні була учасником Регіонального чемпіонату з перукарського мистецтва.

Я планую активно працювати на посаді президента Ради учнівського самоврядування, створювати сприятливі умови для активного залучення учнів до роботи в органах учнівського самоврядування, гідно представляти наш центр.