skype spy recorder ipad rastrear un celular por facebook go here please click for source see more

У нас 17 медалей!


15-05-2017, 22:36

14 травня у конгрес центрі СумДУ відбувся відкритий Сумський регіональний чемпіонат з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу, де наші учні та майстри мали можливість продемонструвати свою майстерність.

І ось маємо 17 перемог:

1 місце – Стеблянко Аліна (професія «Манікюрник, педикюрник», 6 гр.) – номінація «Розпис в коробках на тему «Посміхнись» (категорія: учні) – майстер виробничого навчання Чернова О. М.;

1 місце – Стеблянко Аліна (професія «Манікюрник, педикюрник», 6 гр.) – номінація «Розпис в коробках плоским пензлем (категорія: учні) – майстер виробничого навчання Чернова О. М.;

1 місце – Корнійчук Алла (професія «Манікюрник, педикюрник», 6 гр.) – номінація «Салонне покриття нігтів гелями-лаками» (категорія: учні) – майстер виробничого навчання Моргун Ю. С.;

1 місце – Потомаха Катерина (професія «Перукар (перукар-модельєр), візажист», 3 гр.) – номінація «Коктейльна зачіска» (категорія: учні) – майстер виробничого навчання Денищенко С. М.;

1 місце – Петренко Юлія (професія «Перукар (перукар-модельєр), візажист», 13 гр.) – номінація «Весільна зачіска» (категорія: учні) – майстер виробничого навчання Малофеєва А. П.;

2 місце – Драган Ірина (професія «Перукар (перукар-модельєр), візажист», 14 гр.) – номінація «Подіумний макіяж» (категорія: учні) – майстер виробничого навчання Гордієнко Ю. М.;

2 місце – Коржова Лариса (професія «Перукар (перукар-модельєр), візажист», 3 гр.) – номінація «Весільна зачіска» (категорія: учні) – майстер виробничого навчання Денищенко С. М.;

2 місце – Фоменко Єлизавета (професія «Перукар (перукар-модельєр), візажист», 5 гр.) – номінація «Коктейльна зачіска» (категорія: учні) – майстер виробничого навчання Гордієнко Ю. М.;

2 місце – Фокіна Катерина (професія «Перукар (перукар-модельєр), візажист», 14 гр.) – номінація «Жіночий модний образ «Full Fashion Look» - Women (категорія: учні) – майстер виробничого навчання Гордієнко Ю. М.;

2 місце – Фокіна Катерина (професія «Перукар (перукар-модельєр), візажист», 14 гр.) – номінація «Жіноча салонна стрижка і укладка» (категорія: учні) – майстер виробничого навчання Гордієнко Ю. М.;

3 місце – Нагорна Марина (професія «Перукар (перукар-модельєр), візажист», 3 гр.) – номінація «Весільна зачіска» (категорія: учні) – майстер виробничого навчання Денищенко С. М.;

3 місце – Гордієнко Юлія Михайлівна (професія «Перукар (перукар-модельєр), візажист», майстер виробничого навчання) – номінація «Весільний макіяж» (категорія: майстри);

3 місце – Савченко Катерина (професія «Перукар (перукар-модельєр), візажист», 3 гр.) – номінація «Коктейльна зачіска» (категорія: учні) – майстер виробничого навчання Денищенко С. М.;

3 місце – Музичко Діана (професія «Перукар (перукар-модельєр), візажист», 3 гр.) – номінація «Авторська жіноча салонна стрижка, укладка» (категорія: учні) – майстер виробничого навчання Лугова Т. В.;

3 місце – Стеблянко Аліна (професія «Манікюрник, педикюрник», 6 гр.) – номінація «Салонне моделювання за гелевою технологією «Франц. манікюр» (категорія: учні) – майстер виробничого навчання Чернова О. М.;

3 місце – Стеблянко Аліна (професія «Манікюрник, педикюрник», 6 гр.) – номінація «Комерційний дизайн гелями-лаками» (категорія: учні) – майстер виробничого навчання Чернова О. М.;

3 місце – Моргун Юлія Сергіївна (професія «Манікюрник, педикюрник», майстер виробничого навчання) – номінація «Салонний чоловічий манікюр» (категорія: юніори)

 

 

У нас 17 медалей!У нас 17 медалей!

 

У нас 17 медалей!
У нас 17 медалей!
У нас 17 медалей!
У нас 17 медалей!
У нас 17 медалей!


Коментувати

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Уведіть код: *