гороскоп совместимости по знакам задиака гороскоп телец женщина водолей мужчина совместимость нажмите чтобы перейти гороскоп рака льва на 2017 гороскоп на 2017 год раку женщине

Літературна година


25-02-2016, 00:25

Літературна година

25 лютого 2016 року у приміщенні бібліотеки ДПТНЗ «Сумський центр ПТО з дизайну та сфери послуг» проведено літературну годину до 160-річчя від дня народження та 100 років від дня смерті Івана Яковича Франка, українського письменника, поета, публіциста, перекладача, вченого, громадського і політичного діяча.
Захід проведено бібліотекарем Гончаренко Н. В., вихователями Омесенко М. Я. і Кацановою І. Л., спільно з бібліотекарями бібліотеки філії № 18 Сумської МЦБС Астановою В. А. та Трейтяк А. М., а також ученицями групи № 15 (професія «Перукар(перукар-модельєр), візажист») Сорокіною Анжелою та групи № 11 (професія «Кравець, закрійник») Радчук Альоною. На заході прозвучали поетичні твори І. Я. Франка у виконанні учениці групи № 3 (професія «Перукар(перукар-модельєр), візажист») Петрини Світлани та бібліотекаря бібліотеки філії № 18 Третяк А. М.
У заході взяло участь 35 учнів.

Літературна година