skype spy recorder ipad rastrear un celular por facebook go here please click for source see more

ІІ фестиваль краси та моди «Кришталевий силует - 2013»


14-06-2013, 16:59

12 червня 2013р. на базі нашого центру стартував ІІ фестиваль краси та моди «Кришталевий силует - 2013» серед творчих колективів професійно-технічних навчальних закладів швейного профілю.

У фестивалі взяли участь представники 7 навчальних закладів, а саме:

театр мод „ГАЛАТЕЯ” Сумського вищого професійного училища будівництва і дизайну
театр мод „ІМПЕРІЯ СТИЛЮ” Охтирського центру професійно-технічної освіти
театр мод „СИЛУЕТ” Конотопського професійно-технічного училища
театр мод „КРОЛЕВЕЦЬКА БЕРЕГИНЯ” Кролевецького вищого професійного училища 
театр мод „ГЛАМУР” Лебединського вищого професійного училища лісового господарства 
театр мод „КОКЕТКА” Сумського центру професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг
театр мод «В СТИЛІ» Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва

На розгляд поважного журі, до складу якого входили: дизайнер фірми «Мadame Cherie» Ширай Ольга Олександрівна, директор модельного агентства «Мішель» Токарєва Лариса Павлівна, дизайнер фірми «Ребека-21» (Італія, м.Турин) Більяні Івано, художній керівник народного колективу дизайн-студії «ART’elь moda» обласного центру позашкільної освіти, викладач факультету мистецтв СумДПУ ім. А.С.Макаренка Ванєєва Лариса Олексіївна; та глядачів були представлені презентації роботи театрів мод та покази колекцій одягу у 5 номінаціях: „Світ розмаїття”, „Спокуса вечора”, «Український водевіль», «Футуристичний дизайн», «Калейдоскоп бажань».

13 червня 2013 р. у приміщенні Сумського обласного театру для дітей та юнацтва відбулася феєрична шоу-програма з презентацією колекцій одягу юних дизайнерів, яскравими виступами молодих виконавців, інсталяціями дизайнерських професій.

Голова журі Ширай О.О.подякувала за прекрасне дійство і звернулася до учнів, майбутніх модельєрів,  не зупинятися на досягнутому, побажала презентувати свої колекції не лише на обласному рівні, а й на всеукраїнському, крокувати лише вперед, адже завжди приємно спостерігати за молодими талантами та їх досягненнями.

А дизайнер фірми «Ребека -21» (Італія  м.Турин) Більяні Івано, член журі, відмітив, що колекції, створені руками учнів нашого центру, достойні подіумів високої моди.

Всі учасники фестивалю „Кришталевий силует - 2013” були відзначені дипломами:

 • Колекція «Українське розмаїття» ДНЗ «Охтирський центр ПТО» у номінації «Український водевіль» – за повагу та відданість традиціям українського народного костюму.
 • Колекція «Літній вальс»  ДПТНЗ «Кролевецьке вище професійне училище» у номінації «Український водевіль» - за відтворення традиційних українських технік у сучасному одязі.
 • Колекція «Квітуча веселка» ДПТНЗ «Лебединське вище професійне училище лісового господарства» у номінації «Український водевіль»  – за найяскравіший кітч в образному вирішенні українського костюму та режисерську постановку
 • Колекція «Королева краси» ДПТНЗ «Лебединське вище професійне училище лісового господарства» у номінації «Калейдоскоп бажань» - за роботу над сучасним костюмом.
 • Колекція «Українські барви»ДПТН «Конотопське  професійно – технічне училище» у номінації  «Український водевіль»  - за розробку естрадного українського костюму.
 • Колекція «Сучасна україночка» ДПТНЗ «Сумське  вище професійне училище будівництва і дизайну»  у номінації «Український водевіль»  - за оригінальне використання декору у сучасному молодіжному одязі.
 • Колекція «Квіти під снігом» ДПТНЗ «Сумське  вище професійне училище будівництва і дизайну» у номінації «Світ розмаїття»  - за витонченість та створених образів.
 • Колекція «Пори року ДПТНЗ «Сумське  вище професійне училище будівництва і дизайну»  у номінації «Футуристичний дизайн»  - за театральність та строкатість образів.
 • Колекція «Baby doll» ДПТНЗ “ Сумський центр професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг» у номінації «Український водевіль» - за використання інноваційних традицій у дитячому костюмі. Приз гдядацьких симпатій
 • Колекція «Венеціанська ніч» ДПТНЗ “ Сумський центр професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг» у номінації «Спокуса вечора» - за яскравий  та ефектність образів.
 • Колекція «Креатив» ДПТНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг» у номінації «Калейдоскоп бажань» - за футуристичність засобів виразності в сучасному костюмі.
 • Колекція «Мавка » ДПТНЗ « Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва»  у номінації «Український водевіль» -  за високу культуру та традиційність у створенні костюму.
 • Колекція «Писанковий калейдоскоп» ДПТНЗ «Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва» у номінації «Калейдоскоп бажань» -  за сучасну яскравість та сміливість у кольоровому та конструктивному рішенні.

 Учасники нагороджувалися спеціальними призами від спонсорів фестивалю (магазин „Ваш стиль”, «Profiline cosmetiks» та  торгової марки Estel).

 

 

ІІ фестиваль краси та моди «Кришталевий силует - 2013»ІІ фестиваль краси та моди «Кришталевий силует - 2013»
ІІ фестиваль краси та моди «Кришталевий силует - 2013»ІІ фестиваль краси та моди «Кришталевий силует - 2013»