гороскоп совместимости по знакам задиака гороскоп телец женщина водолей мужчина совместимость нажмите чтобы перейти гороскоп рака льва на 2017 гороскоп на 2017 год раку женщине

ІІ фестиваль краси та моди «Кришталевий силует - 2013»


14-06-2013, 16:59

12 червня 2013р. на базі нашого центру стартував ІІ фестиваль краси та моди «Кришталевий силует - 2013» серед творчих колективів професійно-технічних навчальних закладів швейного профілю.

У фестивалі взяли участь представники 7 навчальних закладів, а саме:

театр мод „ГАЛАТЕЯ” Сумського вищого професійного училища будівництва і дизайну
театр мод „ІМПЕРІЯ СТИЛЮ” Охтирського центру професійно-технічної освіти
театр мод „СИЛУЕТ” Конотопського професійно-технічного училища
театр мод „КРОЛЕВЕЦЬКА БЕРЕГИНЯ” Кролевецького вищого професійного училища 
театр мод „ГЛАМУР” Лебединського вищого професійного училища лісового господарства 
театр мод „КОКЕТКА” Сумського центру професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг
театр мод «В СТИЛІ» Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва

На розгляд поважного журі, до складу якого входили: дизайнер фірми «Мadame Cherie» Ширай Ольга Олександрівна, директор модельного агентства «Мішель» Токарєва Лариса Павлівна, дизайнер фірми «Ребека-21» (Італія, м.Турин) Більяні Івано, художній керівник народного колективу дизайн-студії «ART’elь moda» обласного центру позашкільної освіти, викладач факультету мистецтв СумДПУ ім. А.С.Макаренка Ванєєва Лариса Олексіївна; та глядачів були представлені презентації роботи театрів мод та покази колекцій одягу у 5 номінаціях: „Світ розмаїття”, „Спокуса вечора”, «Український водевіль», «Футуристичний дизайн», «Калейдоскоп бажань».

13 червня 2013 р. у приміщенні Сумського обласного театру для дітей та юнацтва відбулася феєрична шоу-програма з презентацією колекцій одягу юних дизайнерів, яскравими виступами молодих виконавців, інсталяціями дизайнерських професій.

Голова журі Ширай О.О.подякувала за прекрасне дійство і звернулася до учнів, майбутніх модельєрів,  не зупинятися на досягнутому, побажала презентувати свої колекції не лише на обласному рівні, а й на всеукраїнському, крокувати лише вперед, адже завжди приємно спостерігати за молодими талантами та їх досягненнями.

А дизайнер фірми «Ребека -21» (Італія  м.Турин) Більяні Івано, член журі, відмітив, що колекції, створені руками учнів нашого центру, достойні подіумів високої моди.

Всі учасники фестивалю „Кришталевий силует - 2013” були відзначені дипломами:

 • Колекція «Українське розмаїття» ДНЗ «Охтирський центр ПТО» у номінації «Український водевіль» – за повагу та відданість традиціям українського народного костюму.
 • Колекція «Літній вальс»  ДПТНЗ «Кролевецьке вище професійне училище» у номінації «Український водевіль» - за відтворення традиційних українських технік у сучасному одязі.
 • Колекція «Квітуча веселка» ДПТНЗ «Лебединське вище професійне училище лісового господарства» у номінації «Український водевіль»  – за найяскравіший кітч в образному вирішенні українського костюму та режисерську постановку
 • Колекція «Королева краси» ДПТНЗ «Лебединське вище професійне училище лісового господарства» у номінації «Калейдоскоп бажань» - за роботу над сучасним костюмом.
 • Колекція «Українські барви»ДПТН «Конотопське  професійно – технічне училище» у номінації  «Український водевіль»  - за розробку естрадного українського костюму.
 • Колекція «Сучасна україночка» ДПТНЗ «Сумське  вище професійне училище будівництва і дизайну»  у номінації «Український водевіль»  - за оригінальне використання декору у сучасному молодіжному одязі.
 • Колекція «Квіти під снігом» ДПТНЗ «Сумське  вище професійне училище будівництва і дизайну» у номінації «Світ розмаїття»  - за витонченість та створених образів.
 • Колекція «Пори року ДПТНЗ «Сумське  вище професійне училище будівництва і дизайну»  у номінації «Футуристичний дизайн»  - за театральність та строкатість образів.
 • Колекція «Baby doll» ДПТНЗ “ Сумський центр професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг» у номінації «Український водевіль» - за використання інноваційних традицій у дитячому костюмі. Приз гдядацьких симпатій
 • Колекція «Венеціанська ніч» ДПТНЗ “ Сумський центр професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг» у номінації «Спокуса вечора» - за яскравий  та ефектність образів.
 • Колекція «Креатив» ДПТНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг» у номінації «Калейдоскоп бажань» - за футуристичність засобів виразності в сучасному костюмі.
 • Колекція «Мавка » ДПТНЗ « Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва»  у номінації «Український водевіль» -  за високу культуру та традиційність у створенні костюму.
 • Колекція «Писанковий калейдоскоп» ДПТНЗ «Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва» у номінації «Калейдоскоп бажань» -  за сучасну яскравість та сміливість у кольоровому та конструктивному рішенні.

 Учасники нагороджувалися спеціальними призами від спонсорів фестивалю (магазин „Ваш стиль”, «Profiline cosmetiks» та  торгової марки Estel).

 

 

ІІ фестиваль краси та моди «Кришталевий силует - 2013»ІІ фестиваль краси та моди «Кришталевий силует - 2013»
ІІ фестиваль краси та моди «Кришталевий силует - 2013»ІІ фестиваль краси та моди «Кришталевий силует - 2013»