гороскоп совместимости по знакам задиака гороскоп телец женщина водолей мужчина совместимость нажмите чтобы перейти гороскоп рака льва на 2017 гороскоп на 2017 год раку женщине

Весна. Молодість. Краса - 2013


5-04-2013, 16:35

Театр мод центру «Кокетка» 21 березня 2013 року традиційно брав участь у четвертому фестивалі молодіжної моди «Весна. Молодість. Краса.», який проходив у місті Києві за ініціативи асоціації директорів ПТНЗ швейної галузі та сфери послуг України.

У Київському міському будинку вчителя вже четверту весну збирається талановита молодь, щоб поділитися своїми ідеями та напрацюванням, обмінятися досвідом, справити враження.

У фестивалі взяли участь навчальні заклади зі всієї України, кожен з яких продемонстрував по 2 колекції одягу, створених руками учнів під керівництвом майстрів виробничого навчання та викладачів.

Наш театр моди в цьому році заявив про себе двома постановками – це «Квіти України» - стилізована колекція українського одягу та «Феєрверк» - розмаїття яскравих кольорів та гордовитої вишуканості.

Вітав учасників фестивалю голова асоціації Агафонов Є.О., а також представники від фабрики «Воронін», і Університету культури та мистецтв. Усі учасники були нагороджені дипломами та цінними подарунками.

Переглянути всі колекції конкурсу можна на сайті http://bxtt.io.ua/album601218

Весна. Молодість. Краса - 2013Весна. Молодість. Краса - 2013Весна. Молодість. Краса - 2013Весна. Молодість. Краса - 2013Весна. Молодість. Краса - 2013