гороскоп совместимости по знакам задиака гороскоп телец женщина водолей мужчина совместимость нажмите чтобы перейти гороскоп рака льва на 2017 гороскоп на 2017 год раку женщине

День учнівського самоврядування


5-04-2013, 16:53

3 квітня 2013 року, за традицією, адміністрація центру, викладачі та майстри виробничого навчання покинули свої робочі місця і передали повноваження учням – своїм дублерам. Цього дня навчальний, виховний та виробничий процес відбувалися як будь-якого іншого дня, але ритм йому задавали самі учні: вони і уроки проводили, і наради організовували, і документацію вели, і перевірки влаштовували, і порушників дисципліни карали. Осторонь у цей день не залишився ніхто. Навіть ті, хто часто завзято прогулюють заняття, зацікавившись такою подією, прийшли до центру.

Пізніше усі зібралися разом і поділилися враженнями: для деяких учнів стало відкриттям те, наскільки багато виявилося роботи у дорослих. «У директора стільки справ, що голова обертом. Добре, що є заступники, і можна їм доручити зробити ту чи іншу роботу», - зауважила Таня Кашука, директор-дублер. «Я думала, що секретар директора лише щось друкує іноді та чай п’є, а виявляється, там ніколи про чай і подумати», - поділилася враженням Аліна Короп, секретар-дублер. Але крім позитивних емоцій учні висунули і конкретні пропозиції щодо покращення життя центру. Ось так наші працівники мали змогу відпочити та подивитися на себе, як-то кажуть, з боку, щоб потім було над чим працювати та шукати шляхи й можливості для вдосконалення робочого та творчого процесу.

День учнівського самоврядуванняДень учнівського самоврядуванняДень учнівського самоврядування